Japon klima devi fiyatlarını düşürdü, bu fiyata daha klima alamazsınız

Sıcaklıkların artması klima satışlarını da tetikledi. Türkiye pazarında hızla yükselen yeni isimlerden biri olan Japon klima devi Kaira fiyatlarını dibe çekti.

Japon klima devi fiyatlarını düşürdü, bu fiyata daha klima alamazsınız

Sıcaklıkların hızlı bir şekilde yükselmesi, klima satışlarını da tetikledi. Hali hazırda klima satışları ülke genelinde büyük oranda artmış durumda. Elbette talebin artması klima fiyatlarını da bir anda tırmandırdı. Şu anda klima fiyatlarının ortalama olarak 30.000 TL dolaylarında gezdiğini söyleyebiliriz.

Yine de Türkiye’de rekabeti üst seviyelere taşıyan markalar da yok değil. Bunlardan birisi de Kaira. Japonya’nın önde gelen klima üreticilerinden biri olan Kaira, Türkiye pazarındaki rekabeti arttırabilmek adına önemli hamleler yapıyor.

Nitekim bu hamlelerden birisi de uygun fiyata klima satmak. Üstelik rakiplerinin çok daha altı fiyatlara. Şu anda Kaira’nın DTXR25E 9000 BTU modeli, A++ teknolojisi ile dikkat çekiyor. 54 dB ses seviyesiyle dikkatleri üzerine çeken klima, Inverter özelliğine de sahip. Hali hazırda 150 değerlendirmede 5 üzerinden 4.5 yıldız alan klima fiyatıyla rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Japon klima devi fiyatlarını düşürdü, bu fiyata daha klima alamazsınız

Hali hazırda bazı e-ticaret sitelerinde indirim kuponları da devreye girebiliyor. Bu sayede zaten kampanyalı satılan klimanın fiyatı biraz daha düşmüş oluyor.

Dilerseniz Kaira’nın DTXR25E 9000 BTU modelininin indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Genel olarak klimanın hayli başarılı olduğu bir gerçek. Özellikle de rakipleri ile karşılaştırıldığında tam bir fiyat performans ürünü gibi duruyor. İşin güzel yanı ise bu klimayı peşin fiyatına taksitle alabiliyor olmanız.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmişti.