İş Birliği

Lenovo bu sefer çıldırdı! Akıllı bilekliğin fiyatı 250 TL'ye düştü

Akıllı kol saatleri ve akıllı bileklikler son dönemlerde moda olmuş durumda. Çok fazla çeşit ve model arasından bir seçim yapmak oldukça zor.

Lenovo bu sefer çıldırdı! Akıllı bilekliğin fiyatı 250 TL'ye düştü

Akıllı saat ve bilekliklerde en önemli noktalarından ikisi ise kolda şık durması ve iyi bir performans göstermesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizlere Lenovo marka akılı bilekliği inceledik. Lenovo akıllı saat ve bileklik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Rahat kullanım imkanı

Lenovo HX10 marka akıllı bilekliğin ilgi çekici özelliklerine göz atacak olursak, ilk dikkatimizi çeken husus bilekliğin Bluetooth bağlantısı üzerinden erişim sağlaması diyebiliriz. 0,69 inç ekran çözünürlüğüyle kullanıcılara rahat bir kullanım sağlıyor.

Şarjı uzun süre dayanıyor

100’den fazla kadran tasarımına sahip bu akıllı bileklikte fiziksel tuş bulunmuyor. Daha önce belirttiğimiz üzere Bluetooth bağlantısı sayesinde arama yapabilme ve gelen aramaları yanıtlayabilme özelliği bulunan bu cihaz, tek bir şarjla uzun süre kullanım imkanı tanıyor. Renk seçeneği konusunda biraz yetersiz kalan akıllı bileklik yalnızca siyah renkle satışa sunuluyor.

Lenovo HX10 markalı akıllı bileklik kampanyalı fiyatıyla 249 TL karşınızda bulunuyor.

Lenovo HX10 model akılı bileklik şu an da kampanyalı bir şekilde alıcısıyla buluşmayı bekliyor. Sadece 249 TL'den alıcısı ile buluşan bu bilekliği elde etmek için burayı tıklayarak satın alabilirsiniz

Paket İçeriği:

1 x Lenovo HX10 Smart Band akıllı bileklik
1 x çoklu dil kılavuzu

Akıllı bilekliği nasıl şarj edebilirim?

Lenovo HX10 Smart Band akıllı bileklik herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan doğrudan USB portuna takılarak şarj edilebilir.

Lenovo HX10 Smart Band akıllı bileklik suya ve toza karşı dayanıklı mıdır?

Lenovo HX10 Smart Band Akıllı Bileklik 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılığı bulunur.

Lenovo HX10 Smart Band akıllı bilekliği mobil uygulamasını nereden indirebilirim?

Lenovo HX10 Smart Band Akıllı Bileklik ile birlikte kullanabileceğiniz Lenovo Life uygulamasını Android’li telefonlarınıza indirmek için buradaki, iPhone telefonlarınıza indirmek için buradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Lenovo HX10 Smart Band akıllı bilekliği hangi cihazlar ile uyumludur?

Lenovo HX10 smart band akıllı bileklik ile birlikte kullanabileceğiniz Lenovo Life uygulaması Android ve iOS cihazlarla uyumluluğu bulunmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.