TCL Türkiye klima fiyatlarını düşürdü, boşuna sıcaklarda erimeyin

Yaz sıcakları önümüzdeki süreçte daha da artacak. Neyse ki TCL Türkiye klima fiyatlarını tam da zamanında düşürdü. İşte konunun detayları.

TCL Türkiye klima fiyatlarını düşürdü, boşuna sıcaklarda erimeyin

Son dönemin hızla yükselen markalarından biri olan TCL Türkiye, televizyon pazarının ardından, klima pazarında da söz sahibi olmak istiyor. Bu bağlamda TCL Türkiye, klima fiyatlarında önemli bir indirime gitti.

Pazardaki rakiplerinin fiyatları 30.000 TL’nin de üzerine taşımasını fırsat bilen Çinli teknoloji devi, bazı modellerini adeta yok parasına satmaya başladı. Bu modellerden en popüleri ise şüphesiz TCL Elite TAC-09CHSD/XA51I 9000 Btu Inverter Klima A++ modeli.

İsminden de anlaşılabileceği üzere bu klimanın soğutma kapasitesi 9000 BTU. Peki bu ne demek? Basit bir örnek vermek gerekirse, 9000 BTU’luk bir klima 100 metrekarelik bir evi rahat bir şekilde soğutabiliyor. İçerisinde bulunduğu odayı ise saniyeler içerisinde buz gibi yapıyor.

TCL Türkiye klima fiyatlarını düşürdü, boşuna sıcaklarda erimeyin

Bu klimanın en önemli avantajlarından birisi de A++ enerji seviyesinde olması. Yani bu klimayı günün önemli bir bölümünde açık bıraksanız daha önemli bir enerji harcaması gerçekleşmiyor. Başka bir değişle faturanıza absürt bir elektrik bedeli yansımıyor.

İşin güzel yanlarından bir tanesi de klimanın satış fiyatına montaj bedelinin de dahil olması. Bu sayede montaj için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Normal şartlarda pek çok klimanın montajı için ekstra ücretler ödemek zorunda kalıyorsunuz.

TCL’in indirimli Elite TAC-09CHSD/XA51I 9000 Btu Inverter Klima A++ modelinin satış sayfası için tıklayın.

Yakın zamanda bu fiyatlara klima bulmak ciddi anlamda zor olabilir. Çünkü sıcaklıklar arttıkça muhtemelen klima fiyatları da hızlı bir şekilde artabilir. Elbette yine de tercih sizlerin.

Bu içerik Hepsiburada işbirliği ile üretilmiştir.