İş Birliği

Sıfır kutusunda kablosuz kulaküstü kulaklık sadece 190 TL

Kulaklıklar söz konusu olduğunda hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı kablosuz kulaklık bulmak çok zor. Bizde Teknolojioku.com okuyucuları için kaliteli ve uygun fiyata olan kulaklıkları araştırdık.

Sıfır kutusunda kablosuz kulaküstü kulaklık sadece 190 TL

Kablolu kulaklık devri yakın zamanda bittiğini görüyoruz. Kablosuz kulaklıklar oyun oynamak, müzik dinlemek, yürüyüş yapmak, kafa dinlemek, rahatlamak gibi özelliklerden tutun konuşma yapmaya ya da ses kaydetmeye kadar bir çok işlev için kullanılabildiğini biliyoruz.

Ay sonuna kadar büyük indirim

Elektronik ürünlerde karşımıza çıkan fiyatlar sebebiyle hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı bir kulaklık bulmak oldukça zor. Bu nedenle biz de sizler için bir fırsat ürünü hazırladık. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizler için araştırma yaptığımızda Lisa Butik B39 Kablosuz Bluetooth Kulaklık LED Işıklı Kulaküstü Kulaklığı gördük ve inceledik. Piyasada 700 TL'ye satılan bu kulaklık çok kısa süre için 190 TL'ye düşmüş vaziyette. Gelin kablosuz Bluetooth kulaklığı biraz daha yakından tanıyalım.

15 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz

Lisa Butik B39 Kablosuz 5.0 Bluetooth Kulaklık LED Işıklı Kulaküstü Kulaklık şık tasarımıyla gözleri kamaştırıyor. Çift telefon desteği olan bu kulaklık sayesinde bulunduğunuz ortamlarda bir adım daha önce geçebilirsiniz. En önemli sorulardan bir tanesi ise kullanım süresi ne kadar? Bu kablosuz kulaklıkla 15 saate kadar müzik, film izleyebilirsiniz. Eğer ki uzun bir yolculuğa çıkıp kesintisiz müzik dinlemek istiyorsanız bu kulaklık tam size göre. LED ışıklı olan bu kulaklık rakiplerinin bir hayli önüne geçmiş durumda. 190 TL'ye bu muhteşem kulaklığı almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.