İş Birliği

Samsung çıldırdı! 2 bin TL'lik akıllı bileklik 450 TL'ye düştü

Samsung, popüler akıllı bileklik modelinin fiyatını 450 TL'den satışa sunuluyor.

Samsung çıldırdı! 2 bin TL'lik akıllı bileklik 450 TL'ye düştü

En iyi Samsung akıllı bileklik hangisidir? Cevap, Samsung kullanıcıları için bir akıllı bileklikten ne aradığınıza göre değişir. İster fitness takibi için bir cihaz, ister akıllı telefonunuzun bir uzantısı veya bazı acil durumlarda hayatınızı kurtarabilecek bir şey arıyor olun, her ihtiyaca göre bir akıllı bileklik modeli mevcut. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizlere 450 TL satılan akıllı bilekliği tanıtacağız. Samsung Galaxy Fit2 akıllı bileklik kısa süreliğine 450 TL'den satışa sunulmuş vaziyette. 

Akıllı bilekliklerde en önemli özelliklerden birisi ise bilekte şık durması gerektiğini biliyoruz. İşte sizler için bulduğumuz bu bileklik tam size göre. 

Telefona artık mesafe koyun

Hayatınıza kolaylıklar katmak için Galaxy Fit2, Galaxy akıllı telefonunuzla eşleşir. Bildirimleri kontrol edebilir ve bileğinizden hızlıca yanıt verebilirsiniz. Mobil uygulamanızdaki müzikleri bile kontrol edebilirsiniz. Tüm bunları telefonunuzu elinize almadan yapabilirsiniz.

Güzel bir uyku herkesin hakkı

İyi bir gece uykusu, gün içinde daha enerjik olmanızı sağlar. Galaxy Fit2 uykunuzla ilgili çeşitli etkenleri ölçer ve uyku kalitenizi arttırmanız için size ipuçları verir. Samsung Health uygulamasından kolayca kontrol edebileceğiniz sezgisel toplam puanınız ile uykunuz hakkında faydalı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Özellikleri yazmakla bitmiyor

Galaxy Fit2 antrenmanlarını izler, böylece sana sadece biraz havaya girip enerjini arttırmak kalır. Beş farklı egzersizi otomatik olarak algılar ve egzersiz süreni, kalp atış hızını, yaktığın kalorileri ve çok daha fazlasını takip eder. Artık dilediğin gibi hareket edebilirsin.

Pil ömrü oldukça uzun olan bu akıllı bileklikle tatile çıkabilir ve uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Samsung Galaxy Fit2 akıllı bilekliği almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.