Televizyon alacaklar kaçırmasın, TCL Türkiye dev gibi modelini yok fiyatına satıyor

Televizyon sektöründeki önemli isimlerden Türkiye pazarındaki gücünü günden güne arttıran TCL şimdi de dev gibi televizyonu için rakiplerini kıskandıracak bir fiyat belirledi. İşte konunun detayları.

Televizyon alacaklar kaçırmasın, TCL Türkiye dev gibi modelini yok fiyatına satıyor

Televizyon denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan TCL, pazarı domine edecek fiyatlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. TCL Türkiye, televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmaya devam ediyor. Türkiye pazarında uzun soluklu bir geçmişe sahip olmamasına rağmen, Çinli üretici düşük fiyat politikasıyla büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı.

Son dönemde müşteri kitlesini daha da arttırmak isteyen TCL Türkiye ekibi, inanılmaz fiyat etiketleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle de pazardaki Güney Koreli rakipleriyle karşılaştırdığımızda.

TCL Türkiye devasa televizyonu yok fiyatına satmaya başladı, şimdi LG ve Samsung düşünsün

Google TV söz konusu olduğunda Avrupa’da bile 1 numara olan TCL, hali hazırda tam 65 inçlik modelini rakiplerinin neredeyse yarı fiyatına satıyor. Öyle ki diğer markalarda bu fiyata 55 inçlik bir model almak bile çok mümkün değil.

Peki 65 inçlik bu modelin özellikleri ne? TCL’in P635 model isimli bu televizyonunda yok yok desek yanılmış olmayız. HDR özelliğinin yanı sıra HDMI 2.1, Dolby Audio, AiPQ Engine GEN2, DCE özelliklerine de sahip olan bu televizyonda kusursuz bir 4K görüntüsü kullanıcılara sunuluyor.

Google TV özelliği sayesinde geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan TCL’in 65 inçlik bu televizyon modelinin kısa süreli indirimde olduğunu da hatırlatalım. İndirim elbette stoklarla sınırlı.

Dilerseniz aşağıdaki linkten 65 inçlik devasa TCL P635’in indirimli satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

TCL’in indirimli televizyon satış sayfası için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.