Dizüstü oyun bilgisayarlarında büyük indirim fırsatı, sepette de yüzde 5 indirim var

Eğer şu sıralar yeni bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız tam da size göre bir kampanya haberimiz var, işte konunun tüm detayları.

Dizüstü oyun bilgisayarlarında büyük indirim fırsatı, sepette de yüzde 5 indirim var

Yeni bir dizüstü oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız tam da sizlere göre bir kampanya haberimiz var. Hali hazırda bir e-ticaret sitesinde özel indirimlere ek model ayırt etmeksizin yüzde 5’lik sepet indirimi mevcut. Fakat bu indirim sınırlı stoklarda geçerli. Her bir model için de 10 ile 20 arası stok satışa sunulmuş durumda.

Biz de sizler için bir model seçtik. Monster Abra A5 V20.4.2. Aslında kampanyada pek çok model mevcut. Lakin bu model hem rakiplerine göre daha donanımlı, hem de şu anda piyasa fiyatına oranla neredeyse 5.000 TL daha ucuz. Üstelik yüzde 5’lik sepet indirimini de hesaba kattığımızda bu indirimin tutarı 6500 TL’yi geçiyor.

Dizüstü oyun bilgisayarlarında büyük indirim fırsatı, sepette de yüzde 5 indirim var

Monster’ın bu modelinde Intel tarafından geliştirilen 12. Nesil i5 işlemci yer alıyor. 32GB’lık DDR4 RAM ile desteklenen bu modelde RTX 4050 ekran kartı bulunuyor. Tam 1TB’lık SSD depolama ile gelen bilgisayarın ekranı ise 15.6 inç. FHD çözünürlük ve 144 Hz’lik ekran tazeleme oranı sunan bu ekran oyunlarda daha akıcı bir deneyim sunacaktır.

Hali hazırda mevcut donanımda en iyi modelin Monster’ın Abra A5 V20.4.2 olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz aşağıdan bu bilgisayarın indirimli satış sayfasına göz atabilirsiniz. Unutmayın, yüzde 5 de sepet indiriminiz var. Yani bilgisayarı sepete eklediğinizde yüzde 5’lik ek indirim alacaksınız.

İndirimli bilgisayar satın alma sayfası için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.