Xiaomi kablosuz kulaklıklarda büyük fırsat! 1500 TL’lik kulaklık 599 TL’ye satılıyor!

Giyilebilir teknoloji sektöründeki önemli isimlerden biri olan Xiaomi’nin Redmi Buds kulaklıklarının fiyatı büyük oranda düştü. İşte tüm detaylar.

Xiaomi kablosuz kulaklıklarda büyük fırsat! 1500 TL’lik kulaklık 599 TL’ye satılıyor!

Eğer şu sıralar yeni bir kablosuz kulaklık alma düşünceniz varsa sizlere çok iyi bir haberimiz var. Keza bazı e-ticaret siteleri tarafından gerçekleştirilen 4 yılda 1 gelen Şubat indirimlerinde Xiaomi rüzgarı esiyor. Xiaomi’nin normalde 1500 TL’ye satılan kulaklığının fiyatı 599 TL’ye kadar düştü.

Dilerseniz bu kulaklığın indirimli satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Bu ürünün indirimli satış kampanyası sadece 100 adet ile sınırlı. Ayrıca indirim sadece siyah renk seçeneği için geçerli. Eğer Mavi renk seçeneğini tercih ederseniz indirim devre dışı kalıyor ve 1500 TL ödemeniz gerekiyor.

İndirimli Redmi Buds satış sayfası için tıklayın

Redmi Buds genel anlamda Xiaomi’nin en popüler kulaklıklarından biri. Kulaklıklarda 7,2 mm dinamik sürücü ve profesyonel ayar, boşluk dokusunu iyileştiriyor ve bozulmayı etkili bir şekilde azaltıyor. Kulaklıkların pil süresi 5.5 saat, kutuyla birlikte ise yaklaşık olarak 18 saat. Bluetooth 5.2 teknolojisiyle gelen kulaklık, 10 metre içerisinde kopma sağlamadan sağlıklı bir ses iletişimi sağlıyor.

Düşük gecikme modu özelliği de bulunan kulaklık IPX4 sertifikasına da sahip. Yani kulaklık su geçirmiyor. Yağmur ya da terleme gibi durumlarda kulaklık verimli bir şekilde çalışmaya devam ediyor.