Xiaomi robot süpürge fiyatları dibe vurdu, anneler günü fırsatı kaçmaz

Robot süpürge denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Xiaomi hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. İşte anneler günü için uygun fiyatlı Xiaomi robot süpürgeler.

Xiaomi robot süpürge fiyatları dibe vurdu, anneler günü fırsatı kaçmaz

Söz konusu robot süpürge olduğunda Xiaomi’nin sektör lideri olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bunun birkaç nedeni var. Lakin en önemlisi bu pazarın öncüsünün Xiaomi olmasıdır.

Elbette geçen zamanda robot süpürgeler daha yetenekli hale geldiler. Hali hazırda Xiaomi’nin güncel modellerinden Xiaomi Robot Vacuum S10+ teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu robot süpürge, eski modellere göre çok daha ince bir yapıda karşımıza çıkıyor. İnce yapısına rağmen daha güçlü bir çekip performansı sunan robot süpürgede mop yani paspas özelliği de bulunuyor.

Xiaomi robot süpürge fiyatları dibe vurdu, anneler günü fırsatı kaçmaz

Akıllı telefon üzerinden haritalama yapabildiğiniz robot süpürge, engelleri fark ederek farklı rotalar çizerek süpürme işini tamamlıyor. Böylece süpürgeyi çalıştırmadan önce etrafı toplamanıza da gerek kalmıyor.

Xiaomi’nin Robot Vacuum S10+ robot süpürgesinin çalışma süresi de son derece ideal. Tek şarjla 100 – 130 metrekarelik alanı rahat bir şekilde süpürebiliyor.

Dürüst olmak gerekirse anneler günü için en mantıklı hediyelerden birisi de bu robot süpürgeler diyebiliriz. Düşünsenize, anneniz oturduğu yerden tüm evi süpürebiliyor. Bir kadın başka ne ister ki?

Dilerseniz bu robot süpürgenin indirimli satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi Robot Vacuum S10+ indirimli satış sayfası için tıklayın