Yerli üretici 165 ekran devasa televizyonunu yok fiyata satıyor, işte rekabetin gücü

Televizyon pazarındaki rekabet gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Öyle ki yerli üretici 165 ekranlık devasa televizyonunu beklenmedik bir fiyata satıyor.

Yerli üretici 165 ekran devasa televizyonunu yok fiyata satıyor, işte rekabetin gücü

Son dönemde televizyon sektöründe önemli indirimler söz konusu. Bu noktada pazarda söz sahibi olan markaların büyük indirimler yapmaları da önemli bir dönüm noktası oldu. Elbette bu durumu tetikleyen temel unsur, yerli markaların fiyatlarını bir anda aşağı çekmesi oldu.

Şu anda piyasada ilginç bir tablo hakim. Yerli televizyon üreticileri 65 inçlik devasa televizyonları LG, Samsung, Philips gibi devlerin yarı fiyatından bile daha düşük rakamlara satıyorlar.

Üstelik bu televizyonlar görüntü kalitesi ve yetenekleri bakımından öyle büyük eksiklikler içermiyor. Bu televizyonlara en keskin örnek ise Techwood 65TEC9500UA modeli.

Yerli üretici 165 ekran devasa televizyonunu yok fiyata satıyor, işte rekabetin gücü

Bu model şu anda Samsung, LG ve Philips gibi markaların 65 inçlik modellerinin yarısından bile ucuza satılıyor. İlginç ama gerçek.

Bilmeyenler için belirtelim. Techwood markası, Vestel’in yan markalarından biri. Dolayısıyla Vestel teknik servisinin gücüne sahip. Zaten televizyon ile ilgili sorunlarla da Vestel teknik servisi ilgileniyor.

65 inçlik bu devasa televizyonda 4K Ultra HD çözünürlük desteği mevcut. İşin daha da güzeli televizyonun Android TV desteğinin bulunması. Yani dilediğiniz uygulamayı indirip, televizyonunuza yükleyebiliyorsunuz.

Dilerseniz bu televizyonun indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Ciddi anlamda bu fiyata bu kadar devasa bir televizyon almak çok mümkün değil. Zaten sektördeki fiyatlar herkesin malumu. Muhtemelen bu televizyon için ayrılan stok da sınırlı sayıdadır. Yoksa bu kadar ucuza bu kadar büyük bir televizyon almak çok da olası görünmüyor.