Konsol

Filmin heyecanı konsola geldi: Matrix Awakens

Matrix Awakens oyunu hem PlayStation 5 hem Xbox Series X ve S konsollarına film heyecanını getiriyor.

Filmin heyecanı konsola geldi: Matrix Awakens

Matrix serisinin yeni filminin yayına girmesi günler kala filmi yüksek bir gerçekliklik ile yaşamanızı sağlayacak bir demo oyun olan Matrix Awakens kullanıma sunuldu. Ücretsiz bir kısa oyun oyan Matrix Awaken, sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X ya da S sahipleri tarafından oynanabilecek.

Epic Games tarafından sunulan ve Unreal Engine 5 baz alınarak geliştirilen oyunda yeni yazılımın özellikle gözler önüne seriliyor. Ultra gerçekçi bir dünya tasarımının yer aldığı demo oyun 29 GB yer kaplıyor.

Sadece yeni nesil PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S sahipleri tarafından oynanabilen demo oyunda kısa bir takip sahnesini de yer alıyor. Bu demoda Neo ve Trinty de bize eşlik ediyor. Ayrıca şehirde kısa bir yürüyüşe de çıkabiliyorsunuz.

Demo oyunda devasa bir şehirde birçok detayı değiştirebiliyorsunuz. Bunlar arasında gece gündüz, trafik yoğunluğu ve saat gibi detaylar yer alıyor.

Eğer siz de bu konsollara sahipseniz oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Eğer oyunu merak ediyorsanız aşağıdaki fragman size fikir vermesi açısından yardımcı olacaktır:

Oyunu ilgili konsolların marketlerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.