PlayStation sahipleri çok şanslı; bu ay efsane oyunlar ücretsiz hale geliyor

NBA 2K24, Resident Evil 3 ve Marvel's Midnight Suns gibi oyunların yer aldığı PlayStation Plus'ın Mart ayı oyunları, konsol oyunlarına yeni bir heyecan katıyor.

PlayStation sahipleri çok şanslı; bu ay efsane oyunlar ücretsiz hale geliyor

Mart 2024'te PlayStation Plus, her zevke hitap eden oyunlar sunuyor. Basketbol tutkunlarından zombilere, süper kahramanlara kadar herkes için bir şeyler var. 19 Mart Salı günü itibariyle oyun kataloğuna eklenenler arasında, NBA 2K24 Kobe Bryant Edition ile basketbol severler, güncellenmiş takımlar ve daha iyi kontrollerle en sevdikleri takımları yönetme şansı bulacak.

Bu oyun, PS4 ve PS5 platformlarında yer alıyor. Marvel’s Midnight Suns ise, süper kahramanları karanlık bir yönüyle tanımak isteyenler için, PS4 ve PS5'te, oyuncuları taktiksel bir RPG ortamında demonlara karşı mücadeleye davet ediyor. Korku severler, Resident Evil 3 ile PS4 ve PS5'te Raccoon City'nin korkularla dolu dünyasına geri dönüyor. Jill Valentine'ın zombiler ve korkutucu Nemesis'ten kaçışını yardımcı oluyorlar.

PlayStation sahipleri çok şanslı; bu ay efsane oyunlar ücretsiz hale geliyor

LEGO DC Supervillains, adalet ligi ortadan kaybolmuşken, yeni "kahramanların" ne peşinde olduğunu keşfetmek için içindeki kötü karakteri serbest bırakmanıza olanak tanıyan bir LEGO macerası sunuyor ve bu sadece PS4'te mevcut. Mystic Pillars: Remastered ile PS5'te Antik Hindistan'da geçen hikayeye ve bulmacalara dalıyoruz. Blood Bowl 3, fantastik futbolu acımasız bir rekabetle birleştiriyor ve hem PS4 hem de PS5'te bulunuyor. Super Neptunia RPG, 2D'nin hakim olduğu bir dünyada tanrıçalarla güçlerinizi birleştirdiğiniz, PS4 için bir yan kaydırma RPG'si sunuyor. PS5 oyuncuları, Dragon Ball Z: Kakarot ile Goku ve arkadaşlarının yeni maceralarını keşfediyor. Bu aksiyon RPG'si, serinin hayranlarını heyecanlandıracak. Bu çeşitlilikteki oyunlar, farklı zevklere sahip oyun severlerin tümünü memnun edecek bir yelpaze sunuyor.