Konsol

Sony, PlayStation 5 FIFA 23 Bundle'ı piyasaya sürüyor!

Sony Playstation 5 FIFA 23 Bundle hakkında beklenen duyuruyu yaptı. İşte oyun severleri ilgilendiren gelişme ile ilgili tüm bilinenler.

Sony, PlayStation 5 FIFA 23 Bundle'ı piyasaya sürüyor!

Bu yıl oyun severleri heyecanlandıran bir çok gelişme meydana geldi. Bu gelişmelerden biri de Sony tarafından gerçekleştirildi. Merakla beklenen FIFA 23'ün lansmanı çok yakında gerçekleşecek. Sony'nin yeni video oyununu içerecek yeni PlayStation 5 Bundle'ı piyasaya sürmeye hazırlandığı bildiriliyor. Bu, şirketin en son yıllık FIFA video oyunu sürümünün piyasaya sürülmesinin ardından bir FIFA paketi yapma konusundaki olağan stratejisiyle uyumlu bir hamle.

Bununla birlikte, bu paketin yaklaşan yinelemesinde dikkate değer bir ek, yalnızca PS5'i ve FIFA 23'ü değil, aynı zamanda ek bir DualSense denetleyicisini de içermesi. Japon teknoloji devi, bilmeyenler için genellikle PS5'ini tek bir kontrolörle piyasaya sürüyordu.

Sony, PlayStation 5 FIFA 23 Bundle'ı piyasaya sürüyor!

Sony, PlayStation 5 FIFA 23 Bundle'ı piyasaya sürüyor! - Resim : 1

Ancak yeni paket, kutudan çıkan iki denetleyiciye sahip olacak. Bu, FIFA'nın aynı zamanda bir co-op oyunu olduğu ve aynı oyun konsolunda arkadaşlarınızla sıklıkla eğlenildiği düşünüldüğünde çok mantıklı bir hareket. Şu an itibariyle, Sony PlayStation 5 FIFA 23 paketinin tam fiyatı hala belirsiz. Ayrıca, bulunabilirlik ayrıntıları da geniş ve markanın paketi Hindistan gibi pazarlarda piyasaya sunup sunmayacağı bilinmiyor.

Rapora göre, PS5 için yeni FIFA 23 paketi, 30 Eylül 2022'de piyasaya sürülecek olan oyunun lansmanına yakın bir zamanda piyasaya sürülecek. PlayStation 5, şu anda birden fazla pakette mevcut. Bunlar PS5 Horizon Forbidden West ve Gran Turismo 7 paketleri olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.