Konsol

Sony, Xperia Stream'i duyurdu!

Japon teknoloji devi Sony yeni bir etkinlik düzenledi. Oyun severleri yakından ilgilendiren bu etkinlikte bazı yenilikler de geldi. İşte detaylar.

Sony, Xperia Stream'i duyurdu!

Sony, bugün erken saatlerde bir Xperia oyun etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte merakla beklenen Xperia Stream de duyuruldu. Xperia 1 IV akıllı telefonla uyumlu ve aynı zamanda bir akış teçhizatı olarak da kullanılabilen bir soğutma kılıfı olan Xperia Stream oldukça dikkat çekecek diyebiliriz.

Sony, Xperia Stream'i duyurdu!

Sony, Xperia Stream'i duyurdu! - Resim : 1

Aksesuar, USB-C aracılığıyla telefona takılıyor ve üstte bir LAN bağlantı noktası, kulaklık jakı ve bir USB-C bağlantı noktasının yanı sıra tam boyutlu bir HDMI bağlantı noktası getiriyor. Herhangi bir ek düğme veya joystick içermiyor, bu nedenle telefonun ekranında gerçek oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

HDMI bağlantı noktası, 1080p çözünürlükte ve 120Hz yenileme hızında sınırlı video çıkışıyla oyunları bir monitöre veya TV'ye aktarmanıza yardımcı olabilir. Kasaya yerleştirilmiş soğutma fanları, Oyun geliştirici menüsü aracılığıyla programlanabiliyor ve kontrol sunuyor. Sony Xperia Stream, 160$ fiyat etiketine sahip. Sony ayrıca, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip Xperia 1 IV'ün yanı sıra yeni duyurulan aksesuarı içeren yeni Xperia 1 IV Gaming Edition akıllı telefon paketini de duyurdu ve fiyatı 175.000 JPY (1.225 $). Oyuncuların merakla beklediği bu ürün şimdiden gözde duruma geldi diyebiliriz. Bu yıl Sony için farklı içeriklerin sunulduğu önemli bir yıl oldu. Şirket hız kesmeden devam edeceğe benziyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.