Kripto Para

Algoritma, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Kripto para piyasası geçen hafta önemli kazanımlar kaydederken, kripto tüccarları ve yatırımcılar temsili varlığı olan Bitcoin'in ( BTC ) fiyatının mevcut verilere göre 2023'ün üçüncü ayının başında nerede olabileceğini ölçmeye çalışıyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Bu bağlamda Finbold, kripto para birimi izleme platformu PricePredictions'taki makine öğrenimi algoritmalarına danıştı ve basın zamanında, 20 Şubat'ta alınan bilgilere göre Bitcoin'in 1 Mart 2023'teki fiyatının 24.934 $ olacağını tahmin ettiler.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti. - Resim : 1

Bitcoin 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Gerçekten de, hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren çeşitli teknik analiz ( TA ) göstergelerini uygulayan makine algoritmaları, Bitcoin'in bu noktada zaman, şu anki fiyatı olan 24.513$'dan %1.72 daha yüksek işlem görecekti.

Bitcoin fiyat analizi

Bu arada, Bitcoin şu anda 24.513 $ fiyatında el değiştiriyor, gün içinde %0,35'lik hafif bir düşüş kaydediyor, ancak yine de bir önceki haftaya göre %12,55 ve aylık grafiğinde %7,96 kazanç elde ediyor.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti. - Resim : 2

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Finbold'un 19 Şubat'ta bildirdiği gibi, ABD hükümetinin son kripto baskısına rağmen, önümüzdeki hafta gerçekten de makine öğrenimi algoritmasının Bitcoin için tahminlerine uygun bir yükseliş rallisi olabilir, çünkü daha önce bir sonraki ayak için bir temel oluşturdu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.