Kripto Para

Binance, Bifinity'yi duyurdu! Kripto para ile ödeme başlıyor

Bifinity Binance tarafından duyuruldu. Bu sistem ile gerçek para karşılığı kripto para ödemesi yapılabilecek. İşte tüm detaylar.

Binance, Bifinity'yi duyurdu! Kripto para ile ödeme başlıyor

Ticaret hacimlerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kendi kripto ödeme sağlayıcısını kurdu. Buradaki amaç, paradan kriptoya ödeme teknolojisini geliştirmek.

Binance, Bifinity'yi duyurdu! Kripto para ile ödeme başlıyor

Kripto borsası Pazartesi günü resmi olarak Binance'in resmi itibari paradan kriptoya ödeme şirketi Bifinity'nin kripto servis sağlayıcılarını geleneksel finansal sisteme bağlamak için başlattığını duyurdu.

Bifinity, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) gibi büyük paraların yanı sıra Visa, Mastercard ve diğerleri gibi popüler ödeme platformları da dahil olmak üzere 50'den fazla kripto para birimini destekliyor.

Yeni kripto ödeme platformu, tüccarların ve işletmelerin, API kripto ödeme entegrasyonlarının yanı sıra satın alma ve satma kripto hizmetleri sunarak müşterilerine kripto hizmetlerini benimsemelerine ve sağlamalarına özellikle olanak tanıyacak.

Bifinity, kripto endüstrisi ile geleneksel finans arasındaki boşluğu kapatmaya yönelik ilk girişiminin bir parçası olarak, Nasdaq listesinde yer alan bir dijital varlık yatırım şirketi olan Eqonex de dahil olmak üzere birçok kripto firmasıyla ortaklık kurdu. Mastercard ve Visa'ya rakip olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.