Kripto Para

Bitcoin toparlama sinyalleri veriyor!

Kripto para piyasasında düşüş son buluyor olabilir. Bitcoin rekor seviyelerindeki düşüşünden ayağa kalkmaya başladı. Bugün itibariyle değeri tekrar yükseldi.

Bitcoin toparlama sinyalleri veriyor!

Geçtiğimiz dönemlerde rekor seviyesinde düşüş yaşayan Bitcoin tüm yatırımcıların endişe kaynağı haline gelmişti. Zamanında rekor seviyelere çıkmış olan öncü kripto para birimi aynı şekilde rekor seviyede düşüş gösterdi. Öyle ki 70 bin dolar seviyelerini zorlamış olan kripto para birimi geçtiğimiz hafta sonu 45 bin doların bile altındaydı.

Yatırımcıları korkutan bu durumun sürüp sürmeyeceği tartışılırken Bitcoin toparlanma sinyalleri vermeye başladı. Cumartesi yaşanan çöküşün ardından Bitcoin bugün tekrar 50 bin dolar seviyesine tırmandı. Eskisi kadar yüksek bir seviyede olmasa da bu durum düştüğü seviyeye kıyasla fazlasıyla iyi diyebiliriz. Böyece Bitcoin son 24 saatte yüzde 4 değer kazanmış oldu. Bitcoin'de yaşanan yükseliş aynı zamanda tüm kripto para birimlerine de yansıdı.

Düşüş sona eriyor olabilir! Bitcoin toparlama sinyalleri veriyor

bitcoin

Hafta sonunda oldukça düşük seviyelerde işlem görmeye başlayan Bitcoin tüm yatırımcıların korkulu rüyası olmuştu. Düşüşün daha fazla sürmesi gibi bir durum yatırımcılar için oldukça kötü olacaktı diyebiliriz. Ancak öncü kripto para birimi bugün itibariyle durumunu toparlamaya başladı. Son 24 saatte Bitcoin'in değeri yüzde 4 arttı.

Bitcoin'in hemen arkasından gelen Ethereum'da da durum değişti.. Cumartesi günü 3.700 doların altını gören Ethereum bugün 4.360 dolara yükseldi. Ethereum'un günlük yükselişi yüzde 4.2'yi buldu. Böylece yatırımcılar rahat bir nefes aldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.