Kripto Para

Bitcoin'i tutabilene aşk olsun

Kripto para dünyasının en güvenilir para birimi Bitcoin, düşmeye devam ediyor. İşte kripto borsasında son durumlar.

Bitcoin'i tutabilene aşk olsun

Kripto para borsası her zaman inişli çıkışlı bir görünüm sergilemiştir. Ancak bugünlerde yaşananlar daha önce kripto para borsasında hiç görmediğimiz türden. Öyle ki daha şimdiden tüm zamanların en çok üst üste kırmızı mum yakma rekor kırıldı bile. Öyle gözüyor ki, eğer bir gün Bitcoin kafasını yukarı kaldırırsa, işte o zaman orta çıkan düşüş rekoru bir daha kırılamayacak bir hal almış olacaktır.

Tekrar konumuza dönecek olursak, kripto paralar düşüyor hem de öyle böyle düşmüyor. Geçtiğimiz hafta Bitcoin 20.000 dolar sınırına inince buranın kale gibi savunulacağını ve asla bunun altına inilmeyeceğini düşünenlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Hatta Twitter’da milyonlarca kişi, Elon Musk’ın 20.000 doları çok önceden söylediğini ve buradan sonra yükselişe geçileceğini düşünüyordu. Ancak hiç de öyle olmadı.

Bitcoin'i tutabilene aşk olsun

Bitcoin’deki geri çekilme tüm hızıyla devam ediyor. Önce 20.000 dolar seviyesini kırarak 19.000 dolar seviyelerine inen lider kripto para birimi, şimdilerde ise 18.200 dolar civarında ve artık 18.000 seviyesinde kalmak için çabalıyor.

Tabi hep Bitcoin’den bahsediyoruz ancak piyasanın genel durumu da buna paralel. Hatta Ethereum da dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerinde durum daha da kötü. Tabi buradan sonra dönüş gelir mi, gelirse ne zaman gelir bunların hepsi muallak. Tek bir gerçek var o da kripto para borsasına yatırım yapanlar, şu an oldukça zor bir dönemden geçiyor.

Yorumlar
Kripto Tanitim
Yeni çıkan Kripto paraları keşfet için Türkiye'nin İlk ve Tek Kripto Tanıtım Sitesini ziyaret edin. www.kriptotanitim.com
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.