Kripto Para

BitTorrent aldı başını gitti! Para yatıran yaşadı!

Kripto para piyasasında da faaliyet gösteren BitTorrent, son 24 saat içerisinde yüzde 60 yükseliş yaşayarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

BitTorrent aldı başını gitti! Para yatıran yaşadı!

Torrent uygulaması olarak bildiğimiz BitTorrent, 2018 yılında kripto para platformu olan TRON tarafından satın alınmıştı. Satın alınma işleminden sonra blockhain teknolojisi ile kripto para alanına entegre edilen BitTorrent, şu sıralar yatırımcılarının yüzünü güldürmeye başladı. 

Son 24 saat içerisinde yaklaşık olarak yüzde 60 artış gösteren BitTorrent, şu sıralar 0.011300 dolar seviyesinde işlem görünüyor. Piyasadaki bu yükselişi sayesinde değeri 12 milyar doları bulan BitTorrent, kripto para pazarında elde ettiği başarı ile gündeme oturmayı başardı.

BTT

Kripto para pazarında BTT olarak geçen BitTorrent'teki bu yükselişin ne kadar daha devam edeceği bilinmiyor. Hacim rekoru üzerine rekor kıran BTT'de, son 2-3 gündür ortalama yüzde 55 seviyesinde arttı. BTT'ye ciddi yatırım yapanları paraya para demiyor diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.