Kripto Para

Bütün sır çözüldü! Yılbaşına zengin giriyoruz!

Son dönemde popülaritesi artan kripto paralarla ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Biz de işi uzmanına soralım dedik.

Bütün sır çözüldü! Yılbaşına zengin giriyoruz!

La Casa De Papel'de karşımıza çıkmasını beklediğimiz İstanbul, Teknolojioku ofisini ziyaret etti. Bulmuşken kendisiyle bir video çekelim istedik.

Biz merkez bankası soygunuyla alakalı birşeyler sorduk ama kendisi başım derde girer diye bu işlere pek bulaşmadı. Bari altın rezervini nasıl çalacaklar onu anlat dedik. Onunla ilgili de bir ipucu alamadık. Madem bunlar olmadı sen en iyisi bizlere kripto paralarla ilgili birşeyler anlat dedik. Neyse ki bu ricamızı kırmadı.

Sonuç olarak kripto paralarla ilgili birkaç kelam etti kendisi. Şunu da belirtmek gerekiyor. İstanbul da bunun önemle altını çizdi. Kripto para dünyası öyle yatırım tavsiyesiyle iş yapılacak bir dünya değil. Dolayısıyla bu sektörde yatırım yapacakların kati suretle dikkatli olmaları gerekiyor.

Bizler de yazılı olarak birkez daha altını çizelim. Bu ve benzeri kripto para içeriklerimizin hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Keza kurların bu kadar oynak olduğu bir piyasada yatırım tavsiyesi vermek de yatırım tavsiyelerini dinlemek de pek akıl karı bir olay değil.

Her tahlilde dikkatli olmak, dikkatli davranmak gerekiyor. Bu video için İstanbul'a ayrıca teşekkür ediyoruz. Şimdiden iyi seyirler.

İstanbul tüyoyu verdi! Yılbaşına zengin giriyoruz!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.