Kripto Para

CZ'nin paylaşımı kripto piyasasını karıştırdı

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance'nın CEO'su Changpeng Zhao, AVAX'ın şirketi AvaLabs hakkında bir rapor yayınladı.

CZ'nin paylaşımı kripto piyasasını karıştırdı

En büyük kripto para borsası olan Binance'nın kurucusu ve CEO'su CZ, AVAX'ın şirketi AvaLabs hakkında Twitter üzerinden önemli bir rapor yayınladı. CEO CZ'nın yayınladığı Rapora göre; AvaLabs, rakiplerin gizli bilgilerine ulaşıp onları davalarda zor durumda bırakmak için Roche Freedman ile gizli anlaşma yaptığını iddia etti. 

"Doğruluğundan emin değilim" 

Raporu paylaşan CEO CZ, "Bunun doğru olup olmadığından emin değilim, ancak videoların sahte olmadığını varsayarsak... elbette Binance bir hedefti. Rakip bile değiliz" ifadelerini kullandı. Açıklama sonrası AvaLabs şirketinden bir açıklama gelmedi. Yayınlanan rapor sonrası piyasalarda kısa süreli bir hareketlenme olduğu görüldü. 

Yayınlanan raporun gerçek olup olmadığı hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat, Luna gibi bir durumun yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu haline gelmiş durumda. 

Yatırımcıları uyardı

CEO CZ geçtiğimiz günler kripto piyasasını değerlendirerek amatör ve yeni kripto yatırımcılarını uyarmıştı. CZ yaptığı uyarıda bunları söyledi: "Bir varlık sınıfı olarak kripto, daha önce belirsizlik dönemlerini atlattı. Her seferinde kullanıcı tabanını büyütmek, teknolojisini geliştirmek ve kurumsal kabulünü artırmak için geri döndü. Yatırımcılar için, tüm yatırımların kriptoda veya hisse senetlerinde volatiliteye eşit derecede duyarlı olduğunu unutmamak önemlidir. Risk yönetimi söz konusu olduğunda kullanıcı eğitimi son derece önemlidir." ifadelerini kullandı. 

İşte CZ'nin  Avax paylaşımı;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.