Kripto Para

Ethereum tekrardan 4000 dolar olacak mı? Vitalik Buterin cevapladı

Kripto para piyasasındaki en önemli altcoin konumunda yer alan Ethereum, tekrardan 4000 doları görebilecek mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Ethereum tekrardan 4000 dolar olacak mı? Vitalik Buterin cevapladı

Kripto para sektörünü yakından takip edenlerin de bildiği üzere Ethereum, bir dönem 4000 doları aşmayı başarmıştı. O dönemde ETH’nin 6000 dolar bandını görebileceği düşünülüyordu. Lakin sektörün bir anda tepetaklak olması, tüm altcoinleri olduğu gibi ETH’yi de etkiledi. Hali hazırda ETH fiyatı 1200 dolar seviyelerine kadar inmiş durumda. Bu durum bazı yatırımcılar için alım fırsatı mahiyetinde. Nitekim bu seviyelerden ETH almak önümüzdeki süreçte en karlı yatırımlardan biri olabilir.

Peki ETH tekrardan 4000 dolar seviyelerine gelebilecek mi? Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan ETH kurucusu Vitalik Buterin’e tekrardan 4000 dolar seviyesinin görülüp görülemeyeceği soruldu.

Ethereum tekrardan 4000 dolar olacak mı? Vitalik Buterin cevapladı

Buterin bu soruya gülümseyerek cevap verdi ve bir anısını anlattı. Buterin, ETH’nin yeni ATH’ler gerçekleştirerek 200 doları gördüğü günlerde kendisine 1000 dolar sorusunun geldiğini, onun ise karşılık olarak 3000 doları bile göreceğini söylediğini hatırlattı.

Buterin 4000 dolar sorusuna net bir şekilde cevap vermekten kaçınırken, ETH’nin büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve şu anda bu potansiyelden gerçek anlamda hayli uzak olduğunu belirtti. Görünüşe göre Buterin, önümüzdeki süreçte Ethereum’un 4000 doların da üzerine çıkacağını düşünüyor. Elbette bu noktada önemli olan unsur ETH’nin öncelikli olarak psikolojik eşikleri aşması olacaktır. Bunun için de biraz zamana ihtiyaç olduğu su götürmez bir gerçek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.