Evinizdeki bilgisayarla kripto para kazıp para kazanın! Herkes bunu yapıyor!

Son dönemde kripto paralarda yaşanan hareketlilik, yatırımcıları tekrardan bu yöne doğru harekete geçirdi. Peki en mantıklı altcoin hangisi. İşte detaylar.

Hemen baştan belirtelim. Kripto paralar, kripto para madenciliği ve şu andaki en popüler mining coinlerini yukarıdaki videomuzda detaylıca anlattık.

Bir dönem hayli popüler olan krpito para madenciliği yeniden yükselişe geçti. Eğer sizin de evinizde iyi kötü bir bilgisayar varsa, ekran kartıyla ya da işlemciyle mining yaparak para kazanabilirsiniz.

Bilindiği üzere bir dönem Ethereum kazarak milyonlar kazanan insanlar vardı. ETH’nin farklı bir algoritmaya geçmesi üzerine, madenciliği sona ermiş ve yatırımcılar farklı coin türlerine yönelmişti. Peki önümüzdeki dönemde kazılması en popüler olan kripto paralar hangileri olacak?

Evinizdeki bilgisayarla kripto para kazıp para kazanın! Herkes bunu yapıyor!

Yukarıdaki videomuzda hangi ekran kartı ile hangi coinin kazılacağını net bir şekilde ifade ettik. Sizde bu video üzerinden sahip olduğunuz ekran kartı ya da işlemci türüne göre kazacağınız coinleri tespit ederek, hatırı sayılır miktarlarda pasif gelir elde edebilirsiniz.

Hali hazırda ülkemizde dolar kuru yüksek, elektrik faturaları da dolar bazında düşük olduğu için kripto para madenciliği yapmak fazlasıyla avantajlı. Bu sebepten ötürü, eğer imkanınız varsa mutlaka evinizdeki bilgisayarlarla mining aktivitesi yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer güçlü bir kartınız varsa ayda binlerce TL kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin sisteminiz ile ilgili bir konu. Sorularınızı YouTube yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Biz de elimizden geldiğince size destek olmaya çalışacağız.