Kripto Para

Fenerbahçe Token 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı!

Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde kripto parası Fenerbahçe Token'ı duyurmuştu. Kulüp aynı kripto parayla rekor kırdı.

Fenerbahçe Token 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı!

Fenerbahçe Kulübü Paribu ile iş birliğini resmileştirdi. Kulüp bir süredir kendi kripto parasını yaratmaktan söz ediyordu. Söz verildiği gibi kripto para geldi ve ciddi anlamda ilgi gördü.  "Fenerbahçe Token" olarak tanımlanan kripto para, siparişe sunulduğu 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı. Böylece Fenerbahçe kulübü kendi kripto parasını oluşturan ilk Türk takımı oldu. 

Fenerbahçe Token, Etherum blokzincirinde piyasaya resmen sunuldu. Fenerbahçe Token ayrıca bir çok fırsat da sunuyor. Kulübün kripto parasının sahipleri, Fenerbahçe sporcularıyla, teknik heyetiyle ve yöneticileriyle tanışma imkânına sahip olabilecek. 

Fenerbahçe Token 30 saniyede 15 milyon TL sattı

Fenerbahçe Token 30 saniyede 15 milyon TL kazandırdı! - Resim : 1

Ön satış işlemlerinin basın toplantısı henüz devam ederken kulübün kripto parasına ciddi anlamda ilgi yağdı. 30 TL'den satışa sunulan kripto paranın 30 saniye tükendiği belirtildi. Sarı lacivertli kulüp sadece 30 saniyede 15 milyon TL kazandı.

Fenerbahçe Token, kullanıcılara 2 seçenek halinde sunuldu. 15 TL olarak satışa sunulan ilk seçeneğin sahipleri 9 ay boyunca transfer ve satış işlemi yapamayacaklar. Söz konusu tokenlar işleme ancak 15 Mayıs 2022'de açılacak. İkinci seçenekte ise 1 FB Token 30 TL'den satışa sunuldu. Bu seçenek için transfer ve satış kısıtlaması mevcut değil. Paribu CEO’su Yasin Oral, “Bu arada Seçenek 2, 30 saniyede tükenmiş” ifadelerini kullandı. Başkan Ali Koç ise cevap olarak: “Nasıl olur ya! Haksızlık, daha biz alamadık” şeklinde tepki gösterdi. Kısa bir süre sonra tekrar söz alan Oral, “Seçenek 1 de bitmek üzereymiş. Sanırım basın toplantısı bitmeden hepsi bitecek” ifadelerini kullanırken Başkan Ali Koç şaşkınlığını gizleyemedi.

 
Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Başka bir gelir kapısı açılmış oldu. Salgın yüzünden kazanamayan FB tokenle kazanıyor. Alıcılar kazanacak mı?
Cevapla
Emre
Kazanacakmış, geriden...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.