Kripto Para

Dogecoin bir yatırımcısını daha milyoner yaptı!

33 yaşındaki italyan kripto para yatırımcısı Glauber Contessoto, “Dogecoin milyoneri” statüsünü geri kazandığını Twitter hesabı üzerinden ilan etti!

Dogecoin bir yatırımcısını daha milyoner yaptı!

Glauber Contessoto isimli kripto para yatırımcısı, Mayıs ayında kripto para servetini dünyaya açıklaması ile gündeme gelmişti. Geçtiğimiz aylarda Elon Musk'un desteği ile değerini katlayan Dogecoin kripto para biriminin en büyük savunucularından biri olan Contessoto, The New York Times ve CNBC gibi büyük medya kuruluşları tarafından kendisine yer verilmişti. Contessoto, “Dogecoin milyoneri” statüsünü geri kazandığını Twitter hesabı üzerinden yeniden ilan etti!

Dogecoin bir yatırımcısını milyoner yaptı!

Bir zamanlar Elon Musk'un da desteğini alan, popüler kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin (DOGE), son 24 saat içinde %15 değerinde kayda değer bir artış trendi izledi. Bu sayede parasını Dogecoin’e yatıran kripto para yatırımcılarının yüzü gülerken. Ralli beklentisi ile gündem kovalayan Dogecoin yatırımcılarına ilk sinyal, popüler kripto para yatırımı sayesinde milyoner olan isim Glauber Contessoto'dan geldi.

Dogecoin'in %15 artmasına rağmen yukarı yönlü hareketin devam edeceği kanısında olan 33 yaşındaki Glauber Contessoto, hem elde ettiği kârı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşarak mutluluğunu ifade etti hem de Dogecoin satın almayı sürdürecek olduğunu açıklayarak yükseliş hareketinin devam edeceğini işaret etti.

İtalyan yatırımcı Glauber Contessoto, mutluluğunu Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda yer verdiği şu cümleler ile dile getirdi;

''Resmi Olarak Yeniden Dogecoin Milyoneriyim!!! #dogecoin'ime olan inancımı asla kaybetmedim !!!''

Sizler Dogecoin'in yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Dogecoin değer kazanmaya devam eder mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.