Kripto Para

Kripto paralarda ikinci düşüş dalgası! BTC, Doge, BTT dipte!

Kripto paralarda yeni bir düşüş dalgası yaşanıyor. 26 Nisan 00:01 sularında kripto parasında büyük bir düşüş dalgası daha yaşandı. BTC, Doge, BTT gibi popüler kripto paralar büyük değer kaybetti.

Kripto paralarda ikinci düşüş dalgası! BTC, Doge, BTT dipte!

Şu sıralar kripto para borsaları fazlasıyla hareketli diyebiliriz. Özellikle de alt coinlerde büyük düşüşler söz konusu. Tabi ki alt coinler düşerken Bitcoin yükselmiyor. O da düşüyor.

Geçtiğimiz günlerde büyük bir düşüş dalgası yaşanmış ve kripto paralar önemli ölçüde değer kaybetmişti. Şimdi de benzer bir durumla karşı karşıyayız. Dakikalar önce 26 Nisan'a yeni girdiğimiz saniyelerde kripto para piyasasında büyük düşüşler yaşandı.

Bitcoin bu düşüşle birlikte 47 bin dolar seviyelerine kadar geriledi. Ripple yüzde 10 değer kaybı yaşarken bazı alt coinlerde değer kaybı yüzde 30'ları buldu.

Kripto paralarda ikinci düşüş dalgası! BTC, Doge, BTT dipte! - Resim : 1

Kripto paralarda ikinci düşüş dalgası! BTC, Doge, BTT dipte!

Son dönemde zaten kripto paralar adına çok olumlu bir grafik söz konusu değildi. Fakat kırmızı renk artık kripto varlıklar için vazgeçilmez bir simge haline dönüştü. Özellikle son 1 haftadır pek çok kripto varlık sürekli düşüş halinde.

Bu düşüşte Türkiye'deki kripto para borsalarında yaşanan çöküşün de önemli bir payı olabilir. Çünkü Türkiye'deki kripto para yatırımcıları hiç de azımsanacak seviyelerde değildi.

Sonuç olarak bu düşüş ne kadar devam edecek kimse bilmiyor. Fakat kısa sürede bitmeyeceği de aşikat.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Mevcut içeriklerimizden hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi bilgileriniz doğrultusunda yapmanız daha doğru olacaktır.

Yorumlar
nurullah emre tanrıverdi
Döviz büroları resmiyeti vardır, kripto ların resmiyeti yoktur, bundan para 💵 kazanamazsınız,, enayi ler çok problem çok
Cevapla
Emre
Yaaa offff bütün sırrı bozdun yaaaa...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.