Kripto Para

Ödül avcılarına gün doğdu: Thodex kurucusunu bulana ödül verilecek

Thodex kurucusu firari Faruk Fatih Özer için para ödülü kondu. Özer'i bulana 50 bin Euro verilecek.


Geçen ay kurduğu kripto para borsasındaki paraları alarak yurtdışına kaçan ve Arnavutluk'ta saklandığı iddia edilen Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in başına ödül konduğu açıklandı.

Rakamlar kesin olmamakla beraber 100-150 milyon dolarlık para ile ortadan kaybolduğu açıklanan Özer'in Arnavutluk'a gittiği ve burada mafya tarafından korunduğu iddia edilmişti. Halen bu ülkede olduğu sanılan Özer'in başına ödül kondu.

Ödül avcılarına gün doğdu: Thodex kurucusunu bulana ödül verilecek

Arnavutluk emniyetinin Thodex kripto para borsası kurucusu Faruk Fatih Özer'i ihbar edene veya kayda değer bir bilgi verene 50 bin Euro para ödülü vereceği öğrenildi.

Sabah Gazetesi'nden Saffet Azak'ın haberine göre, firari Thodex para borsası kurucusu Faruk Fatih Özer'in arama çalışmaları yeni bir boyut kazandı. Arnavutluk'ta Tiran merkezli yürütülen operasyonlarda Arnavutluk Emniyeti'nin bütün ihbarları değerlendirdiği, Özer'in yakalanması yönünde önemli bir bilgi verene 50 bin Euro para ödülü vereceği öğrenildi.

Halen bulunamayan Özer'in geçtiğimiz günlerde Kosova'da yakalandığı iddia edilmiş ancak bu bilginin doğru olmadığı ortaya çıkmıştı. Özer'in yakalanması için Türkiye'den özel bir ekip Arnavutluk'a gönderilmişti. Ekibin halen ülkedeki çalışmalarının devam ettiği düşünülüyor. 

Yorumlar
Muhammed Emin
Bence adamın şimdi cennet girmiş çoktan çamura gömdüler ve paranı aldıktan sonra şimdi herkes başın sağolsun
Cevapla
Okan
50bin euro așırı az gidip adamla ișbirliği yapsam daha çok kazanırım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.