Güncel

Thodex CEO'sunun neden yakalanamadığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'deki kripto para piyasasında gündeme oturan Thodex olayında en çok konuşulan isim Fatih Özer hakkında şok iddia.


19 Nisan 2021'de bir anda bakıma girdiğini açıklayan ve kullanıcıların siteye giriş yapamamalarıyla birlikte gündeme bomba gibi düşen Thodex olayında birkaç gün sonra Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer'in İstanbul Havaalanında görüntüleri ortaya çıkmış, kullanıcılar daha da tedirgin olmuşlardı.

Gerçekleştirdiği seyahat ile Arnavutluğa kaçan Fatih Özer'in kız kardeşi ve abisi göz altına alındı, ayrıca MASAK'ın sıkı bir şekilde yaptığı çalışmalar sayesinde 60'dan fazla kişi de göz altına alınmıştı.

Olayın ardından Türkiye'den ve daha bir çok ülkeden yola çıkan özel ekipler Arnavutluk'ta Fatih Özer'i aramaya başladı. En son yaşanan olaylardan birisinde ise Fatih Özer yakalanmak üzereyken kaldığı oteli terk etmiş ve kaçmayı başarmıştı.

Fatih Özer ile ilgili şok iddia:

Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) iddiasına göre Arnavutluk'ta kaçak olarak kalan Fatih Özer, Arnavutluk'taki mafyalar ve eski yerel yöneticiler sayesinde saklanmayı başarıyor, hatta orada kalabilmek için bu kişilere rüşvet veriyor.

faruk özer son fotoğrafı

Arnavutluk Cumhuriyet'inden gelen bilgiler ise olumlu görünüyor. Yapılan açıklamaya göre Arnavutluk polisi Fatih Özer'in teknolojik eşya kullanmadığını ancak istihbaratın Thodex meselesini ciddiye aldıklarını ve Özer'in ülkeye ayak bastığı andan itibaren iletişim kurduğu herkesi takibe aldıklarını açıkladı.

Thodex meselesi ile ilgili yaşanan her şeyi yakından takip ediyor ve burada sizlerle paylaşıyoruz. Umuyoruz ki en kısa zamanda bu olay ile ilgili olumlu haberler gelmeye başlar ve Thodex müşterileri paralarını geri alabilirler.

Yorumlar
utku
naber
Cevapla
tuncer
ben dünyaya whatsappla gelmedim. whatsap ekmek değil, su değil. silerim olur biter. ben whatsapa muhtaç değilim. ama o bizlere muhtaç. bizler onun can suyuyuz. parayı bizim sayemizde kazanıyor. o bize sınırlama , şart koşuyor. parayı veren ben isem, düdüğü ben çalarım. whatsap düdük çalamaz. çünkü kendi nefesini kendisi kesiyor.
Cevapla
mkhggggggggg
m
Cevapla
Yalçın karaca
80 milyon kulacı kaybederler watsapta aynı bazı siteler gibi unutulup gider ölüm değil ya yüzler ce site var zaten can atyolar yüklemeniz için kendi kaybeder
Cevapla
Ayol muhtacım ben sana hahhahha.
Önce silerim. sonra hey dostum naberr ya bi siktir git ya derim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.