Şeyma Subaşı için coin çıkardılar! Nafacoin!

Magazin dünyasının önemli isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı adına coin çıkardılar. İşte konuya ilişkin detaylar.

Şeyma Subaşı için coin çıkardılar! Nafacoin!

Son dönemde ünlü isimler adına coin ya da token çıkarılmasına alıştık. Hatırlanacağı üzere birkaç gün öncesinde Sedat Peker adına bir coin çıkarılmıştı. Üstelik bu coin kısa vadede de güzel kar bırakmıştı.

Sedat Peker coinin ardından şimdi de Şeyma Subaşı adına bir coin çıkartıldı. Magazin dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı adına çıkartılan coinin ilk etapta 100'e yakın yatırımcısı bulunuyor.

Coinin anlık değeri ise 0.18 dolar civarlarında. Şimdilik küçük bir kripto para platformunda listelenen coinin gelecekte yüksek değerlere ulaşılacağına pek fazla inanılmıyor.

Zaten bu coinin bir meme olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yani şaka amaçlı ortaya çıkan bir coin.

Şeyma Subaşı için coin çıkardılar! Nafacoin!

Hatırlanacağı üzere Dogecoin de meme coin olarak çıkmıştı. Fakat sonradan iş çok farklı boyutlara ulaştı. Lakin her çıkan memecoin için de böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Bu arada Şeyma Subaşı için çıkarılan coinin arkasında kimlerin olduğu da bilinmiyor. Coinin açıklamasında da herkesi mutlu edemezsin sen pizza değilsin gibi saçma bir ifade mevcut.

Hali hazırda yeni bir token ya da coin çıkarmak oldukça basit. Bunun için hazır kodlanmış paneller mevcut. 

Elbette yaptığınız token ya da coin'i listelemek çok da kolay değil. Kaldı ki listelenen token ve coinlerde yer alan arka kapılar ile içerisinin boşaltılması da çok kolay.