TRON Kurucusu'ndan açıklama: "LUNA’dan Sonra Hedef TRX Gibi"

Kripto camiasında yaşanan gelişmeler yatırımcıları olumsuz etkilemeye devam ediyor. Yaşananların ardından şimdi sıradaki hedef TRX denebilir.

TRON Kurucusu'ndan açıklama: "LUNA’dan Sonra Hedef TRX Gibi"

Kripto para piyasası son dönemlerde oldukça çalkantılı günler geçiriyor. Şu anda yatırımcılar ciddi anlamda zararda diyebiliriz. Yaşanan gelişmelerin ve Terra tokeni ile ilgili ortaya çıkan büyük kayıpların ardından yaşananlar zirveye ulaşmış durumda.

Terra ekosisteminin kripto para birimi LUNA, 1 hafta içinde yüzde 97’den fazla bir düşüş yaşamış durumda. Durumu toparlamaya çalışsalar da ne yazık ki atılan her adım çaresiz bir çırpınış olarak öne çıkıyor. Terra’nın ABD Dolarına sabit stablecoin’i UST tarafında da durum oldukça kötü. Şimdi TRON kurucusu Justin Sun‘dan geldi. Sun, attığı tweette TRX’e vurgu yaptı.

TRON kurucusuna göre sırada TRX var

TRON kurucusu Justin Sun, Twitter’da TRX’i konu alan bir tweet attı. Sun’ın tweetinde şu sözlere yer verildi:

“TRX’in Binance’teki short finansmanı yüzde 100 yıllık oranın üzerinde. TRX’in LUNA’dan sonraki hedef olduğu görülüyor. TRON DAO savaşmak için 2 milyar dolar dağıtacak”Terra demişken, yaşananlardan sonra acil durum planlarını yaptıklarını ve çözüm planını kısa bir süre sonra açıklayacaklarını belirten Terra’nın CEO’su Do Kwon da konuya ilişkin şunları söyledi: