Mobil

12 kullanışlı Android uygulaması

Kullanışlı Android uygulamalarını sizler için sıraladık.

12 kullanışlı Android uygulaması

Performansı ve özellikleriyle ön plana çıkan Android uygulamalarını sizler için derledik.

Prisma

1472766986_prisma.jpg

Geliştirilen en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olarak anılan Prisma, kullanıma sunulduktan çok kısa bir süre sonra milyonlarca kişi tarafından indirildi.

Prizma
Verne: The Himalayas

1472767005_verne-the-himalayas-app.png

Google Creative Labs tarafından geliştirilen Verne: The Himalayas, isminden de anlaşılabildiği gibi Himalaya Dağları'nı görmenizi sağlıyor. Hem eğitici hem de eğlenceli olan uygulama, dağlarda Verne isimli Yeti ile dolaşmanıza izin veriyor.

Verne: The Himalayas


Spaces

1472767031_spaces.jpg

Google'ın geliştirdiği bir diğer uygulama olan Spaces, diğer kullanıcılarla sohbet edebildiğiniz bir sosyal medya deneyimi sunuyor. Spaces, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından farklı olarak arkadaşlar arasında kullanılabilecek, küçük çaplı bir sosyal paylaşım platformu.
quickReply

1472767048_quickreply.jpg

quickReply, uygulamalara giriş yapmadan gelen mesajlara cevap vermenizi mümkün kılıyor. Bu uygulamanın WhatsApp'ta veya Android N işletim sistemine sahip olan bir cihazda pek kullanılamayacağının farkındayız ancak Android N'e sahip olmayan ve Skype, Telegram, Kik gibi uygulamaları kullanan kişiler quickReply'yi deneyebilirler.
Giphy

1472767064_giphy.jpg

Binlerce farklı GIF bulabileceğiniz ve kendi GIF'inizi yaratabileceğiniz Giphy'nin mobil uygulaması eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Giphy
Cinematics

1472767078_cinematics.jpg

Cinematics, IMDB ve Rotten Tomatoes'da bulunan bilgileri ortak bir çatı altında buluşturan ve kullanıcılarına filmler ve oyuncular hakkında eşsiz bilgiler sunan bir uygulama. Cinematics, sıklıkla kullanmasanız bile cihazınızda olmasını isteyeceğiniz uygulamalardan birisi.

Cinematics
Eat This Much

1472767094_h3nies0elohwzwq325tp.jpg

Diyetinizi planlamanız konusunda yardımcı olan Eat This Much, bütçenizi dikkate alarak öğünlerinizi planlıyor ve kalori hesaplaması yapabiliyor.

Eat This Much
f.lux

1472767108_f.lux.jpg

Ekran parlaklığı ayarlama uygulaması olan f.lux, Windows ve Linux uygulaması olarak sektöre giriş yaptıktan yıllar sonra Google Play Store'a geldi. Uygulama şimdilik sadece root'lu cihazlarda kullanılabiliyor.

f.lux
CloudMagic

1472767122_cloudmagic.jpg

Farklı e-mail hesaplarınızı ortak bir şekilde kullanmanızı sağlayan CloudMagic, birden fazla e-mail uygulamasına sahip olan kişilerin e-mail'lerini hızlıca kontrol etmesine yardımcı oluyor.

CloudMagic
LastPass

1472767139_lastpass-screens.jpg

Cihazınızdan bağlandığınız tüm hesapların şifrelerini hafızasında tutabilen LastPass, güvenliği ve kullanışlılığı sayesinde keyifle kullanacağınız uygulamalardan birisi. Uygulama, yeni gelen güncellemeyle birlikte PC/telefon senkronizasyonu özelliğine de kavuştu.

LastPass
Pocket

1472767152_pocket.jpg

Pocket, web sayfalarının içeriğini çevrimdışı kullanılmak üzere kaydedebilen ilginç bir uygulama. Uygulamayı kullanarak ilginizi çeken haberleri veya yazıları kaydedebilir, internete erişiminizin olmadığı zamanlarda okuyabilirsiniz.

Pocket
SwiftKey Keyboard

1472767173_swiftkey.jpg

En iyi klavye uygulamalarından birisi olan SwiftKey Keyboard, değiştirilebilir özellikleri ve yazım stiliyle diğer klavye uygulamalarından çok daha farklı.

SwiftKey Keyboard

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.