Mobil

2012 yılı için almamanız gereken telefonlar

İşte 2012'nin en kötü telefonları


Akıllı telefonlar özellikle 2012 yılı için epey çoğaldı. Galaxy Note 2, Galaxy S3 ya da iPhone 5 şimdilik gözde telefonlar olsa da her telefon mükemmeli yakalayamayabiliyor. Hep en iyi listelerindne bahsediyoruz fakat yaklaşmamamız gereken telefonları da bilmemiz gerekiyor.

İşte 212 yılının en dezavantajlı ürünleri:

5. Sony Xperia Ion

Sony Xperia Ion 99$ fiyatla ekonomik açıdan çok uygun bir telefon. Sony her nasılsa bu telefonda 12 megapiksel kamera kullanıyor. Ancak Sony bu telefonda çok düşük bir performans olduğunu farketmemiş olsa gerek. 12 mega piksel kameranın nimetlerinden performans sıkıntısından dolayı faydalanamıyorsunuz bile.
4. Samsung Brightside

Yine ucuz telefonlar arasında gelen telefon, ekran bakımından oldukça kötü durumda. Her ne kadar ucuz bir telefon olsa da tercihinizi başka bir telefondan yana yapmanızı tavsiye ediyoruz.

3. Pantech Swift

Gençler için iyi bir hediye olacak olan telefon da oldukça ucuz bir fiyatla geliyor. Ancak hediye ettiğiniz kişinin beğenme garantisini vermiyoruz. Telefon özellikle işlevleri düşünüldüğünde oldukça ağır bir telefon. Kamera flaşlı çekim desteği içermiyor. Özellikle insanların en çok telefonlarından fotoğraf çektiklerini düşünürsek. Bunların yanı sıra sadece tetris oynamak için verdiğiniz 80$'ın çöpe gittiği aşikar.

2. Pantech HotShot

Yavaş performans, ucuz yapısal maddeler, navigasyon gibi özelliklerin yoksunluğu ile sabrınızı zorlayacak bir telefon. Fiyat konusu sizin için önemliyse biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz, telefonların bu kadar hızlı geliştiği bir dönemde değer kaybetmesi de bir o kadar hızlı oluyor.

1. ZTE Score M

Gerçekten düşük kalitede ekran ve yavaş bir performansın kombinasyonundan oluşan telefon 5 telefon arasında en çok uzak durmanız gerekenlerden bir tanesi.


Yorumlar
Misafir
neeee
Cevapla
faust
kullanıcılar gereken cevabı vermiş zaten sektörü artık müşteri yönlendiriyor bu yüzden baştan savma aldatıcı ve gülünç tavsiyeler konusunda daha temkinli ol teknoloji oku. tutarsız haberlerin bir yana bu fiyata bu mükemmel ürünü yani ion u bu listeye koymak neyin kafası böyle
Cevapla
Misafir
Sadece biz değil yurt dışında da bir çok site tarafından ion konusunda sıkıntı var, Sony'ye genel olarak yapılmış bir itham değil, sadece ion için geçerli bir durum. Sonradan güncellediğimiz videoyu da inceleyebilirsiniz.
Cevapla
ersin
mehmet haklısın sony baska katılıyorum sana bende de su an elimde xperia T var S4 chipset mis gibi cihaz 13 mp kamera eşsiz s3 hikaye bunun yanında
Cevapla
Misafir
neyin kafası yaşıyonz sonyi kötülemekle tekneolji okuu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.