Mobil

3 genç Türk girişimciden eğlenceli oyun Rapidee

Yaşları henüz 18 olan iki Android geliştiricisi yeni oyunuyla Google Play Store'da.


Yaşları henüz küçük olsa da azim ve başarılarının ilk meyvelerini çok kısa bir süre içerisinde aldılar. Serkan AlabaşBurak Ünal ve Sefa Osman KÜÇÜK adındaki üç türk gencimiz geçtiğimiz haftalarda yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını, bu konuda oyunun tanıtımı için bizden yardım istediklerini dile getirmişlerdi.

Bizden isteklerini gerçekleştiriyoruz, ilk projeleri olan Rapidee'yi sizler için tanıtıyoruz. Zeka ve Bulmaca oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Rapidee kullanıcı bazlı kolay ve pratik bir arayüze sahip. Oyunun temel amacı klavye ve hızlı yazma üzerine kurulmuş durumda.

Kurucuların ağzından RapideeOyunumuz 'RapidEE' adını maskotundan almaktadır, oyunumuzun amacı klavyede hızlı  yazmayı sağlamak. Kullanıcıların bulunduğu puanlarını görebileceği bir sistem ve dünya sıralaması oyunun diğer özellikleri arasında... Oyun zamanla ödüller kazandırmakta ve belirli kurallara göre oynanmaktadır. Ödüller düzenlenmiştir, belirlenen kurallara göre oyunumuzun ödüller kısmından ödüller hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. 

1385381387_basliksiz-2.jpg

Globi Vadisi olarak kurdukları web sitesi üzerinden çeşitli hizmetlerini tanıtan 2 kişilik bu ekibi girişimleri adına tebrik ediyoruz. İlerleyen günlerde yeni projeleriyle birlikte tekrar görmek istiyoruz. Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde buradan Google Play Store'a giderek indirebilirsiniz. 

Not: Ekibimize gelen Pro üyeliği isteyen kullanıcılar olursa, paylaşabiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.