Mobil

3000 TL civarına alabileceğini en iyi telefonlar bunlar! Param olsa ben de alsam!

Sizler için 3000 TL civarına satın alabileceğiniz en iyi telefonları mercek altına aldık! İşte hazırladığımız o liste.

3000 TL civarına alabileceğini en iyi telefonlar bunlar! Param olsa ben de alsam!

Şu sıralar yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız tam da size göre bir içerik hazırladık.

3000 TL altına alabileceğiniz en iyi fiyat performans modellerini sizler için listeledik. Bu listeyi yaparken, daha çok incelediğimiz, mercek altına aldığımız, performansından memnun kaldığımız telefonları listeye dahil ettik.

Listede fiyat kalibresini biraz esnek tuttuk. Yani 3000 TL'den bir tık yukarıda bütçesi olanları da düşündük.

Aynı şekilde 2500 TL civarında bütçesi olan arkadaşlar için de birkaç tavsiyede bulunduk. Tabi ki şunu unutmamak gerekiyor.

Günümüzde akıllı telefonlar üzerinden alınan vergiler gerçekten çok yükseldi. Bu da pek çok olumsuz etkiyi beraberinde getiriyor. Örneğin ülkemizde 22.999 TL'den satılan iPhone 13 Pro Max için yaklaşık olarak 10.000 TL vergi ödüyoruz. Düşük segmentte bulunan telefonlarda bu oran daha az olsa da ödediğimiz paranın yarısına yakını devlete vergi olarak geri dönüyor. Üstelik bu alanda da Türkiye'nin dünya birincisi olduğunu vurgulamamız gerekiyor.

3000 TL civarına alabileceğini en iyi telefonlar bunlar! Param olsa ben de alsam!

Eğer sizlerin de bu listeye eklemek istedikleri cihazlar varsa bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Böylece bizleri takip eden diğer teknoloji tutkunları da bilgilerinizden faydalanabilecekler.

Yorumlar
Hakan Kalaylı
2.8 yıldır Samsung j6 kullanıyorum şimdi ilk hedefim Samsung A22 yada M22
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.