Güncel

Xiaomi diğer modeller için de MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı yayınladı!ı

MIUI'nin geliştirilmiş sürümü daha çok cihaza nihayet gelmeye başlıyor. Bu sefer diğer modellere de güncelleme geliyor.

Xiaomi diğer modeller için de MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı yayınladı!ı

Bir ay önce, 11 Ağustos 2021'de MIUI üst yapısının yeni geliştirilmiş versiyonu firma tarafından tanıtılmıştı. MIUI 12.5 gelişmiş sürümü, İki haftadan uzun bir süre sonra, 28 Ağustos 2021'de bu versiyonun resmi global tanıtımıda olmuştu.

Muhtemelen bildiğiniz bu gelişmeler halen sıcak kalmaya devam ediyor. MIUI, Xiaomi akıllı telefonların arayüzü ancak bir dizi hataları halen mevcut. Gelecek olan MIUI 12.5 Enhanced Edition sonunda bilinen tüm sorunları çözebilir gibi duruyor.

Bu yazımızda küresel cihazlar için yeni sistemin dağıtım başlangıcı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yeni eklenen akıllı telefonlar arasında Xiaomi Mi 11X (Hint modeli) ve akıllı telefon POCO F3'ün global versiyonu yer alıyor.

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro modelleri içinde güncellemenin mevcut olduğunu kısa süre sizlere aktarmıştık. Güncelleme tanım ismi "V12.5.4.0.RJDMIXM" ve boyutu 707 MB'dir. Over The Air (OTA) güncellemesini henüz almadıysanız, bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz .

Aşağıdaki modellerin tümü artık yeni güncellemeyi alıyor:

Xiaomi Mi 11,

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11i

Xiaomi Mi 11X Pro,

Xiaomi Mi 11X

Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10

Poco F2 Pro

Poco F3 GT

Akıllı telefonu güncellemeden önce, herhangi bir komplikasyon durumunda geri yükleyebileceğiniz bir yedekleme yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu şekilde dosya kaybını veya diğer olası sorunları önleyebilirsiniz.

MIUI'nin bu yeni sürümünün yakın gelecekte çok daha fazla akıllı telefonda kullanılabilir olmasını bekliyoruz. Tabii ki, tüm durumu izlemeye ve tüm yeni haberler hakkında sizleri zamanında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
Rümeysa
Redmi note 8 e gelmeyecek mi ne çabuk unuttular telefonu
Cevapla
Can Aysu
Redmi note 8 ilk versiyon neden yok paramızı alırken iyi oluyor demi
Cevapla
Xeqani
Redmi Note 9s icin 12.5 niye gelmiyor ?
Cevapla
Akula
Redmi Note 9s
Cevapla
Aslan
Hocam güncelleme dosyasını indirdikten sonra nasıl güncelleyeceğiz ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.