4 kameralı realme 5i Türkiye fiyatı için büyük indirim!

realme fiyat performans odaklı ürünü 5i’nin fiyatını düşürdü. İşte realme 5i Türkiye fiyatı hakkındaki detaylar.

4 kameralı realme 5i Türkiye fiyatı için büyük indirim!

Kısa süre önce ülkemizde de kurumsal faaliyetlerine start veren realme, Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapmıştı. Aynı Redmi gibi fiyat performans odaklı ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkan realme, bu yönüyle takdir topladı.

Müşteri kitlesini hızlı bir şekilde genişletmeyi başaran realme, çok konuşulacak bir kampanyaya daha imza atmaya hazırlanıyor. Çinli şirket bir süre öncesine kadar 1700 TL’ye satılan 4 ana kameraya sahip realme 5i modelinin fiyatını 1400 TL’ye çekme kararı aldı. Konu ile ilgili realme tarafından yapılan açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

4 kameralı realme 5i Türkiye fiyatı için büyük indirim!

“Zamanı Geldi” marka söylemiyle, Hindistan pazarında ortaya çıkan, bir yıl kadar kısa bir sürede, teknoloji sektörünün önemli oyncularını geride bırakan realme Türkiye’de de pazara girdiği günden bu yana fiyat- performans ürünleriyle gençlerin ilgi odağı oldu.

Realme sevilen ürünü 5i için çok özel bir kampanya hazırlayor. 1.699 TL fiyat etiketiyle satışta olan realme 5i, 2 Nisan tarihine kadar 300 TL’ye varan indirimle, 1.399 TL’den Hepsiburada, n11, Amazon, Trendyol, Gittigidiyor ve teknosa.com da sunulacak.

Tüm dünyada 5.5 milyonu aşkın satışla büyük başarı elde eden realme 5 ailesinin giriş seviyesi yeni üyesi 5i, kamera, pil ömrü, performans ve tasarım gibi pek çok özelliği ile teknoloji tutkunlarının gözdesi olacak.

Dilerseniz realme 5i incelememize aşağıdan göz atabilirsiniz.