4G Destekli Sony Xperia E4g ülkemizde satışa sunuldu

Sony, kapanma dedikodularına inat; ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

4G Destekli Sony Xperia E4g ülkemizde satışa sunuldu

Sony Mobile, güçlü performans, şık tasarım ve kullanım kolaylığı ile fark yaratan Sony Xperia E4g, üstün batarya performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sony Xperia E4g, NFC kullanılabilme özelliği, kişiselleştirilebilme seçenekleri ve süper-hızlı 4G LTE bağlantısıyla da kullanıcılara hız ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

Minimalist Tasarım ve Kullanım Kolaylığı

Minimalist ve şık tasarımı ile sınıfında fark yaratan Xperia E4g kullanıcılara sunduğu kullanım kolaylığı ile de göz dolduruyor. Xperia Transfer ile kullanıcılar, Xperia E4g’yi kutusundan çıkardığı andan itibaren telefonun kurulumunu hızlıca tamamlayarak kullanıma başlayabiliyorlar.

1429088429_xperiae4g.jpg

52 farklı senaryoyu otomatik algılayarak, ayarları en uygun hale getiren “Auto Scene Recognition” özelliği sayesinde Sony Xperia E4g kullanıcılara kolay bir fotoğraf deneyimi yaşatıyor. Ayrıca çekilen fotoğraflar, NFC sayesinde tek bir dokunuşla paylaşabiliyor. Tek elle rahatça kullanılabilen Xperia E4g, yuvarlak ve güçlü hatları, paslanmaz çelikten yuvarlak kamera çerçevesi ve çizilmeye dayanıklı ekranıyla da dikkat çekiyor.

Yüksek Performans ve Hız

Xperia E4g kullanım kolaylığının yanında yüksek performans da vaat ediyor. Xperia E4g’nin süper hızlı 4G LTE bağlantısı ve 1.5 GHz Quad-core processor sayesinde hareket halindeyken bile bilgi ve eğlenceye kolayca erişilebiliyor.

 1429088443_xperiae4gbeyaz.jpg

İki Günlük Batarya Ömrü

Sony’nin yeni akıllı telefonları rakipsiz batarya ömrüyle de büyük beğeni topluyor. Xperia E4g, 2300mAh gücündeki bataryasıyla kullanıcıların yarı yolda kalmasını engelliyor. Ayrıca, Ultra STAMINA Modu devreye sokularak telefonunuzun sadece temel özelliklerini çalıştırabilir ve bir haftaya kadar telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Sony Xperia E4g, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 639TL’ye Turkcell bayilerinde satışa sunuldu.