Mobil

6300$’lık Android telefon

12 milyara Android telefon alır mıydınız?

6300$’lık Android telefon

Vertu’yu bileniniz vardır, kelimenin tam anlamıyla lüks telefon üreticileri arasında başı çeken Vertu’nun yeni bir telefonu geliyor. Telefonun hiç bir özelliği fiyatı kadar konuşulmuyor. Önceki modeller de oldukça pahalı olyordu ancak hiç biri 6300$’a kadar çıkmamıştı.

Tabi bugünlerde orta üstü telefonlar 2000tl’den başladığından işin lüks piyasası da 3’e katlamak için neden bulmuş oluyor. Vertu’nun bu modeli de acaba diğerleri gibi pahalı metaller ve orta seviye özelliklerle mi geliyor?

1380838061_vertu-constellation610x458.jpg

İlk olarak İngiltere’de satışa çıkacak olan Vertu’nun yeni modeli İngiltere’de 4000’ fiyatla yerini alacak. Bu fiyatta bir telefondan plastik bir yapı beklemeyin, Vertu telefonlarındaki gibi bu telefon da Titanyum yapıda. Yani dünyanın en parlak ve en güçlü metaliyle çevrelenmiş anlamına geliyor.

iPhone 5S’in metalinin iyi hissettirdiğini mi düşünüorsunuz? Vertu’yu elinize almayı deneyim. iPhone 5S yanında adeta bir 3310 kalacak. Android 4.2.2 ile gelen telefon 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci 720p ekran ile geliyor ve LTE desteği bulunmuyor. 13 mega piksel arka kameranın yanı sıra Wi-Fi bağlantı desteği de bulunuyor. Vertu Ti muhteşem fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Peki siz bu tlefonun fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.