Mobil

8 iPhone modeli hız testinde! - Video

Apple iPhone’lar ne kadar gelişti?

8 iPhone modeli hız testinde! - Video

Apple’ın yeni cihazları 5S ve 5C’nin çıkışının ardından bir süre daha Apple söylentilerinden uzak yaşayabileceğiz. Yeni cihazların yavaş yavaş bölgelere de yayılmasıyla kullanıcılardan olumlu yada olumsuz yorumlar gelmeye başladı. İşletim sistemini de yenileyen firma şimdiye kadar 8 adet iPhone piyasaya sürdü.

1380491690_iphone5-tmobile32713.jpg

Bu sayfada izleyeceğiniz videoda gelmiş geçmiş tüm iPhone’lara bir hız testi yapılıyor. Tüm iPhone’lar iPhone 2G’den 5C ve 5S’e kadar hepsi aynı anda kapatılıyor. Kapatma işleminin galini iPhone 2G oluyor. iPhone her ne kadar 5S sürümünü görmüş olsa da kapatma konusunda yük arttıkça kapanması da gecikebiliyor.

Ardından kapatılan telefonların aynı anda açılması gözlemleniyor. Daha sonra web tarayıcıları test ediliyor. Herhangi bir iPhone’la yeni cihazları karşılaştırmak için de güzel bir deneyim olacak. Tüm iPhone’ların karşılaştırıldığı bu videoya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.