Mobil

Nokia Asha 502'nin net görüntüleri ortaya çıktı

Nokia Asha 502 modeli muhteşem bir tasarımla geliyor

Nokia Asha 502'nin net görüntüleri ortaya çıktı

Nokia’nın Asha serisinden yeni telefonlar hakkında son günlerde bir çok haber ve söylenti çıkmaya başladı. Nokia’nın yaklaşan etkinliğinin yeni çizgisi Asha üzerinden olacak gibi görünüyor.

Lumia serisinden sonra Nokia’nın ilk defa Microsoft ile bağlantısından sonra güçlü bir serisinin de Asha olacağı söylentiler arasında bulunuyor. Bugün net resimleri ortaya çıkan model Nokia Asha 502 modeli.

1380490955_502a.png

Çift SIM kart ve Wi-Fi bağlantısı özellikleri Nokia Asha 502’nin şimdilik kesin olan iki özelliği. Yeni cihazların ayrıca transparan kaplarıyla birlikte gelecekleri belirtiliyor. Transparan kapların kamerayı da kapsayacağı ve flasın bu kaplar varken de çalışacağı düşünülüyor.

Bu şekilde telefonun arka kısımda herhangi bir sıvı tehlikesine karşı korunmuş olacak. 503’ün de aynı zamanda iyi bir model olarak geleceği bekleniyor. 502’nin 6 canlı rengi olacak. Tasarım olarak genel olarak canlı renklere sahip olan Nokia’nın Asha telefonu 22 Ekim’de yapılacak olan etkinlikte duyurulacak.

Ayrıca 22 Ekim’de Nokia’nın phableti Nokia Lumia 1520’yi ve Nokia Lumia 2520’yi de görmeyi bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.