Mobil

ADzero Bamboo geliyor!

İngiliz firması AD yeni bir akıllı telefon üretiyor!


Bu yılın başlarında küçük bir İngiliz firması olan AD tarafından bambudan yapılmış bir telefon duyrulmuştu, ADzero Bamboo. Bu Android telefonun tasarımı Middlesex Üniversitesi öğrencilerinden  Kieron-Scott Woodhouse tarafından ortaya atılmıştı.

Woodhouse
ağaç ev anlamına gelen soyadını gerçeğe dönüştürmek istiyordu. Şimdi bu telefonun satışa çıkacak. Bambu telefonu inceleyecek olursak, arka kısmında kamera ve LED flaş yer alıyor. Mikro USB girişi ve 3.5 mm standart kulaklık girişine sahip. Büyük akıllı telefonlar arasında yerini alacak bu telefon Android 4.0 işletim sistemiyle yayınlanıyor.
1341927048_bamboo2.png

ADOAS isimli kullanıcı ara yüzünü kullanıyor. Henüz yeterli bilgi olmamasına rağmen firma bu telefonun sade ve basit olacağını belirtiyor.

1341927069_babmoo1.png

Ayrıca son dönemlerde çıkan yüksek teknoloji akıllı telefonlarda bulunan özellikleri barındıracağı belirtiliyor. AD bu telefonu bu yılın son çeyreğinde yayınlamayı umuyor ancak 2013'ün ilk çeğreğine kalabilir. ADzero Bamboo İngiltere ve Çin'de satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.