Mobil

Aero, HTC'nin kahraman telefonu olabilir [konsept çalışması]

Hasan Kaymak, HTC’nin beklediğimiz yeni akıllı telefonuna ait çok özel konsept tasarımlarını paylaştı.

Aero, HTC'nin kahraman telefonu olabilir [konsept çalışması]

HTC‘nin yeni bir üst segment akıllı telefon üstünde çalıştığı ve cihazın ekim ayında lanse edileceği önceden bildirilmişti. Şimdi ise HTC Aero ismine sahip olacak bu cihazın yeni konsept görüntüleri gelmeye başladı. Hasan Kaymak, HTC’nin beklediğimiz yeni akıllı telefonuna ait çok özel konsept tasarımlarını paylaştı.

HTC Aero hakkında ilk açıklamayı, HTC CEO’su Cher Wang haziran ayında yaptı. HTC Aero’nun kurtacı olarak gördüklerini ve HTC’nin yeni ‘Kahramanı’ olacağını beklediklerini söyledi. Hasan Kaymak’ın tasarladığı HTC Aero konsept çalışması, HTC cephesinin umutlarını artırabilir.

HTC Aero’nun şuan bilinen teknik bir özelliği bulunmuyor ama One M9+, One E9+ ve One ME’de kullanılan Qaud HD (1440 x 2560) çözünürlükte ekrana ve  f/1.9 diyaframlı arka kamerayla geleceği konuşuluyor. HTC Aero‘nun ilerleyen günlerde çok daha fazla detayı belli olacaktır şimdilik tahmini görüntülerle yetinmek zorundayız.

Hasan Kaymak’ın HTC Aero konsept çalışmalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1436863127_1.jpg

1436863131_2.jpg

1436863135_3.jpg

1436863140_4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.