Mobil

Age of Civilizations Afrika'ya ücretsiz sahip olabilirsiniz!

Age of Civilization serisinin Afrika sürümüne Google Play Store üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz!


Afrika kıtası üzerinde bulunan 436 şehir ve 54 ülke arasında kendi ülkeni ayakta tutabilmek için stratejin çok önemli. Oyunu kazanmak istiyorsanız ülkenizi geliştirip, düşman devletlere karşı korumanız ve doğru ülkelerle diplomasi yapmanız gerekli. Oyun sadece sizin üzerinize şekillenmiyor, tüm kıta birbiriyle savaşıyor ve ya anlaşmalar gerçekleştiriyor.

Oyunda yapmanız gereken iyi düşünmek ve doğru hamlelerle ülkenizi büyütmek. Oyun içerisinde; I. Dünya Savaşı ve Afrika Talanı gibi senaryolar da bulunuyor. Lukasz Jakowski'nin geliştirdiği Age of Civilizations Afrika oyununun normal fiyatı 4.10 TL ancak kısa süreliğine oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip ve güzel bir Türkçe çeviri mevcut.

Oyun bugün akşam saatlerinde tekrar ücretli duruma geçebilir o yüzden geç kalmadan oyunu edinmenizi tavsiye ederiz. İndirmenize gerek yok tek yapmanız gereken Yükle dedikten sonra iptal etmek ve oyun sonsuza kadar Google Play Store kütüphanenizde yer alacak ve istediğiniz zaman indirebileceksiniz. Oyunu bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.