Mobil

AirPods 2 bekleyenlere kötü haber!

Apple'ın bu yıl iPhone etkinliğinde tanıtması beklenen AirPods 2 için kötü haber geldi. AirPods 2, bu yıl yerine seneye tanıtılabilir.

AirPods 2 bu yıl tanıtılmayabilir!

Apple, iPhone 7 ile birlikte kaldırdığı 3.5 mm kulaklık girişi yerine, kullanıcılarını kablosuz çözümlere yönlendirmişti. Bu çözümlerden biri de teknoloji dünyasında oldukça ilgi gören AirPods'du.

Yaklaşık 2 yıldır yenilenmeyen AirPods'un, bu yıl Eylül ayında düzenlenecek iPhone etkinliğinde yenilenmesi ve Apple'ın karşımıza AirPods 2 ile çıkması bekleniyordu.

Hey Siri komutu algılama, kablosuz şarj ve su geçirmez gibi özellikleri barındırması beklenen AirPods 2'den kötü haber geldi. Barclays, bugün açıkladığı rapor ile AirPods'un yeni modelinin bu yıl tanıtılmayacağını açıkladı.

AirPods 2 bekleyenlere kötü haber! - Resim : 1

Barclays; Apple'ın AirPods 2'de tasarımsal açıdan değişiklikler yapacağını, ayrıca noise cancelling yani gürültü engelleme konusunda performansının iyileştirileceğini belirtiyor.

AirPods 2'nin tasarımsal açıdan çok değişmeyeceğini düşünüyoruz. Yeni modelde, AirPower için kablosuz şarj destekli kutunun olacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.