Mobil

AirPods Studio kulaklıklarının fiyatı belli oldu!

Online satış mağazasından, diğer markaların kulaklıklarını kaldıran Apple'ın satışa sunacağı AirPods Studio kulaklıkların fiyatı belli oldu.

AirPods Studio kulaklıklarının fiyatı belli oldu!

Yakın zaman önce yayınladığımız bir haberde Apple'ın Logitech, Sonos ve Bose'nin kulaklık ve hoparlörlerini internet sitesinden kaldırdığından bahsetmiştik. Sebebi belli oldu.

AirPods Studio kulaklıklarının fiyatı belli oldu!

Apple yeni çıkaracak olduğu, AirPods Studio'nun uzun zaman önce raflarda yerini bulması bekleniyordu. Ancak ürün ilk olarak Eylül 2019 yılında ertelenmişti. Daha sonra Mart 2020 de çıkması planlanan ürün tekrar ertelendi. Sürekli ertelenme haberleriyle karşımıza çıkan kulaklık tekrar ertelenmezse, 2020 yılının sonlarına doğru tanıtılması bekleniyor. 

AirPods Studio, Sport ve Luxury olmak üzere iki versiyonda satışa sunulması planlanıyor. Sport modelinin daha ucuz malzemelerden yapıldığı, ter ve suya karşı dayanıklı olacağı bilinenler arasında. Luxury modelindeyse daha lüks görüntüye sahip olan, deri kaplama ve metal tasarım kullanılmış. Ancak aldığınız Sport modelini, Luxury modeline yükseltmek mümkün. Modellerin manyetik kafa bantları ve kulaklıkları takıp çıkarabileceğiniz şekilde, örneğin Sport modelin kulaklıklarını çıkararak yerine Luxury modelin kulaklıklarını takabilirsiniz.

Çıkması beklenen kulakların fiyatına gelecek olursak, Sport modelinin Amerika Birleşik Devletleri'nde 349 dolardan, Luxury modelinin ise 599 dolardan satışa çıkacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatların doğru olması durumunda, salı günü ilk kez görünmesi beklenen iPhone 12 mini'den yaklaşık 50-100 dolar daha ucuza satılacağı anlamına geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.