Mobil

Alcatel 3 cep telefonu sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine Alcatel 3 cep telefonu hediye ettik. İşte detaylar!

Alcatel 3 cep telefonu sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. 3 - 21 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet Alcatel 3 cep telefonu veriyorduk. Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Alcatel 3 cep telefonu kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Alcatel 3 cep telefonu sahibini buldu!

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Balıkesir'den Samet Dolanbay oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! Alcatel 3'ün inceleme videosuna ise yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Sezai
Verdiğin telefon telefon olsa Alcatel piyasada en ucuz telefon kıskanılacak bitarafı yok Iphon x ver de samimiyetini görelim canlı canlı yayın yap okurlar izlesin.hadi göster kendini
Cevapla
Ah sezai vah sezai
Yahu iPhone X verseler onu da beğenmezsin iPhone XS Max ver dersin.
Sezai
Iphon x verseydiniz daha inandırıcı olurdu. Kimse yemiyor bu tür aldatmacıları teknoloji okunun bu tür şeyleri ihtiyacı yok kimseyi kandırmasın.
Cevapla
Ah sezai vah sezai
İnanmadın mı Sezai telefonu verdiklerine? Sana çıkmadı diye üzülme lütfen.
Mehmet Yılmaz
Youtube aboneleri üstünden yapılan çekiliş sonucuna bakarak adamın Balıkesirli olduğunu nasıl anladınız?
Cevapla
Ünsal Sarıtoprak
Gleam.io platformu kazanan kişinin bulunduğu ili gösterdiği için olabilir mi sevgili okuyucu?
Samet Dolanbay
Merhaba teknolojioku, Sitenizi oldukça uzun süredir takip ederim. Birçok teknoloji haberinden siteniz aracılığıyla haberdar oluyorum. Bunun yanı sıra böyle bir şans elde etmek çok mutlu etti. Bana dönüş yapılan mail adresinize geri dönüş yaptım ve bilgilerimi ilettim. Sizlerle olmak çok keyifli. Sevgiyle kalın. Teşekkür ediyorum.
Cevapla
Samet Dolanbay
Merhaba, Benim adım soyadım belli. Herhangi bir şekilde site ile ilgim yoktur. Sadece siteyi takip eden bir internet kullanıcısıyım. İnanıp inanmamak konusu sizin insiyatifinize kalmış tabiki.
Murat
Ya yemeyin bizi kendi adaminiza hatta kendinize verdiniz işte. Mesaji da siz atiyorsunuz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.