Mobil

Amerikalı operatör, Galaxy Note 7 satışlarını durdurdu

Samsung Mobile, Galaxy Note 7 faciasının önüne bir türlü geçemedi. Şimdi de AT&T, Galaxy Note 7 satışlarını durdurdu. Peki, Samsung bu durumu nasıl toplayacak?

Amerikalı operatör, Galaxy Note 7 satışlarını durdurdu

Samsung, patlayan Galaxy Note 7'lerin bir türlü önüne geçemedi. Güvenli Galaxy Note 7 diye satılanların bile patlaması Samsung Mobile'ın çok kötü bir itibar bırakmasına yol açtı. Amerika'nın ünlü operatörü AT&T bu konu hakkında bir adım atarak tüm Galaxy Note 7 satışlarını durdurdu. Galaxy Note 7 modelleri Amerika'da artık bu operatör tarafından satılmayacak.

Galaxy Note 6 yerine Note 7 gelmesi Samsung'a yaramadı!

İnsan hayatını tehlikeye atan bu telefonun hala Samsung tarafından neden tamamen satıştan çekilmediği merak konusu. Ancak 2016'nın 4. çeyrek raporlarında Samsung Mobile'ın çok ciddi zarar edeceği ortada. Rakibi Apple'a, 2016'nın en iyisi olması için mühendislik hatası sonucunda ekmeğine yağ süren Samsung Mobile, bu hatasını telafi etmek için Galaxy S8 modelini daha erken tanıtabilir.

1476040376_apresize.php.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.