Mobil

Android 11 Beta 3 işletim sistemi yayınlandı

Google, Android 11 Beta 3 işletim sisteminin deneme sürümünü kullanıma sundu.


Özellikle geliştiriciler için hazırlanan Android 11 Beta 3, bir dizi yenilik içeriyor ve işletim sisteminin nihai haline çok yakın halini içeriyor. Bu yılın üçüncü çeyreğinde kararlı sürümünün kullanıcılara sunulması beklenen Android 11'de sona yaklaşılıyor. Pandemi ve ABD'de yaşanan olaylar yüzünden tanıtımı ertelenen Android 11 için büyük etkinlikler yapılmadan testlere başlanmıştı.

Android 11 Beta 3 işletim sistemi yayınlandı

Yeni sürümde Google'ın kendi modelleri olan Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4 ve Pixel 4 XL için sistem görüntülerinin de yer aldığı SDK’lar da bulunuyor. Ayrıca güncelleme bir de Android Emulator içeriyor.

Android 11 Beta 3 işletim sistemini deneyimlemek için Android Beta programına katılabilir ya da doğrudan indirebiliyorsunuz. Ancak bu tarz Beta işletim sistemi sürümlerinin kararlı çalışmadığını ve telefonunuzda geri dönülmeyecek bilgi kayıplarına yol açabileceğini unutmayın.

Android 11 Beta ile ilgili detaylı bilgiyi Google'ın ilgili internet sitesinde bulabilirsiniz.

Yorumlar
Ekrem
Daha android 10 alamadık millet 11i almaya başlamış
Cevapla
Emil
12 geliyor
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.