Mobil

Android 4.1.2, Galaxy Note'a neler getirecek?

Samsung güncelleme paketinde neler sunduğunu gösterdi.

Android 4.1.2, Galaxy Note'a neler getirecek?

Samsung Galaxy Note için kası sonunda Android 4.1.2  N7000XXLSA adlı yazılım sızdırılmış ve beraberinde birçok detay getirmişti. Güncellemenin en geç aralık ayı sunulması beklenirken, Exynos işlemcilerde ortaya çıkan kernel açığı güncellemeyi geciktirdi. Sammobile.com kaynakları güncellemenin ocak ayı içerisinde sunulacağını iddia etse de resmi kaynaklardan henüz bir açıklama yapılmış değil.

Güncelleme tarihi net olarak ifade edilmese de Samsung resmi siteden güncellemenin getireceği yenilikleri ayrıntılı olarak listeledi.
1356628510_galaxynote-1.jpg

Andorid 4.1.2 ile;

Telefon, Project Butter kapsamında telefon oldukça hızlı ve stabil bir arabirime kavuşacak.

Multi-Wiev ile telefona çoklu görünüm yeteneği kazandırılacak ve ekranda aynı anda iki işlem gerçekleştirilebilecek.

Bildirim panelinin özelleştirildiği güncelleme ile daha fazla kısa yol bildirim ekranında karşımıza çıkıyor. Akıllı rotasyon özelliği ile ekran görüş açısına göre şekil alırken bu özelliği kullanmak için otomatik ekran döndürmenin kapatılması gerekiyor.

Klavyenin geliştirildiği ve swype tarzı kaydırma ile sözcük ekleme seçeneğinin eklendiği güncellemede direkt arama, akıllı bekleme, Pop-up play, yeni widget’lar, iki farklı ekran modu ve Google Now diğer yenilikler arasında yer alacak.

Yorumlar
mu
bugun yarin kandiyorsunuz yeter...
Cevapla
seyfullah
Sabırsızlıkla bekliyorumm güncelleme biraz daha gecikirse galaxy note bay bay dicem
Cevapla
zeynep
Coklu secim derken ikiden fazla mi?
Cevapla
kaan
note 3 cikcak daha glmdi bzm gncllme
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.