Mobil

Android 4.3 Galaxy S4'ü de bozdu!

Android 4.3 güncellemesi yapan Galaxy S4 kullanıcıları, bu güncellemeden memnun değil.


Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini yayınlamış, ancak Galaxy S3 kullanıcılarının yaşadığı sorunlar nedeniyle geri çekmişti. Anlaşılan o ki Android 4.3 güncellemesiyle sadece Galaxy S3 kullanıcıları sorun yaşamıyor.

Yeni gelen raporlara göre Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi yapan Galaxy S4 kullanıcıları bazı sorun ve hatalar olduğu gerekçesi ile şikayet ettiler. Samsung, sorunlar olan güncelleme hakkında bir bildiri yayınladı ve şimdilik beklemede olduğunu söyledi. Daha önce de Amerika operatörlerinden AT & T, Samsung Galaxy S4 Android 4.3 güncellemesini yaşanan sorunlar nedeniyle geri çekmişti.

1385298815_android-4.3-s4.jpg

Anlaşılan o ki Samsung, Android 4.3 güncellemesini düzgün test etmeden cihazlarına güncelleme yapmaya başladı. Şirket ayrıca Galaxy Note 2 için de güncelleme yayınladı ancak son zamanlarda Galaxy Note 2 kullanıcılarından henüz bir şikayet gelmedi.

Smasung Galaxy S4 Android 4.3 güncellemesi aldıktan sonra, Galaxy S3 ile benzer sorunlar yaşamaya başladı. Buna göre, pil ömrünün azalması, kötü performans, tutarsız Wifi bağlantıları, kısa mesaj penceresinde kişilerin görüntülenmemesi, SD karta yüklenen uygulamaların simgelerinin görünmemesi, uygulamalar çalışırken ekranın kararması, galeri uygulamasının yavaş yüklenmesi, geri düğmesinin çalışmaması, Google Play Müzik uygulamasının kendi kendine başlaması ve bunun gibi sorunlar Android 4.3 yüklemesi yapan kullanıcıların yaşadığı sorunlar olarak listelendi.

Birçok Android forumlarında Galaxy S4 kullanıcıları yaşadıkları sorunları dile getiriyorlar. Eğer siz de Galaxy S4 marka telefonunuza Android 4.3 güncellemesi yaptıysanız ve sorun yaşıyorsanız, yorum kısmından güncelleme ile ilgili şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.